Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Treningi
Ładowanie...

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Dariusz Bałut

Pozycja na boisku: napastnik


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów L 31' 0 b - - -
Czarnovia Czarna - Radomyślanka Radomyśl Wlk. L 90' 0 b - - -
Korona Majdan Królewski - Czarnovia Czarna L 90' 0 bb - - -
Smoczanka Mielec - Czarnovia Czarna L 90' zmiana 0 b - - -
Czarnovia Czarna - Kolorado Wola Chorzelowska L 90' 0 b - - -
Kamieniarz Golemki - Czarnovia Czarna L 78' zmiana 0 b - - -
Olchovia Olchowa - Czarnovia Czarna L 90' 0 b - - -
Czarnovia Czarna - LKS Głowaczowa L 88' zmiana 0 bb - - -
Czarnovia Czarna - Atut Podborze L 90' zmiana 0 b 1 - -
Czarni Trześń - Czarnovia Czarna L 90' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Chemik Pustków L 90' 0 bbb - - -
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna L 79' zmiana 0 bb 1 - -
Czarnovia Czarna - Płomień Zagorzyce L 90' 0 bb - - -
Czarnovia Czarna - Victoria Czermin L 90' 0 b - - -
Victoria Ocieka - Czarnovia Czarna L 90' 0 bbb 1 - -
Stal III Mielec - Czarnovia Czarna L 90' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Piast Wolica Piaskowa L 90' 0 bbbbb 1 - -
Podsumowanie 1446' 0 27 4 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk.   Czarnovia Czarna
2021-10-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPłomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
2021-10-16, 15:00:00
    relacja »

Kalendarium

17

10-2021

niedziela

18

10-2021

pon.

19

10-2021

wtorek

16:30 - Czarnovia 2009-10 - trening

17:00 - Czarnovia 2007-08 - trening

20

10-2021

środa

21

10-2021

czwartek

22

10-2021

piątek

Czarnovia - DAP Dębica (MŁODZIKI 2009-10) - (zbiórka 15:10, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

10-2021

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
Piast Wolica Piaskowa 2:0 Wisłoka II Dębica
Kolorado Wola Chorzelowska 3:2 Atut Podborze
Chemik Pustków 0:3 Smoczanka Mielec
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:2 Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 3:0 Team Przecław
Sokół II Kolbuszowa Dolna LKS Głowaczowa
Sparta Chorzelów 0:1 Lechia Sędziszów Małopolski
Korona Majdan Królewski pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Lechia Sędziszów Małopolski - Kolorado Wola Chorzelowska
Korona Majdan Królewski - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Głowaczowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Team Przecław - Sparta Chorzelów
Smoczanka Mielec - Victoria Czermin
Atut Podborze - Piast Wolica Piaskowa
Płomień Zagorzyce - Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki - Sokół II Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza