Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Tatry Cup 2019 - dzień 4
Ładowanie...

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Mirosław Morys

kadraPozycja na boisku: pomocnik


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Czarnovia Czarna - Smoczanka Mielec L 3' 0 - - - -
Płomień Zagorzyce - Czarnovia Czarna L 4' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Stal III Mielec L 0' 0 - - - -
Piast Wolica Piaskowa - Czarnovia Czarna L 5' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Olchovia Olchowa L 20' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Korona Majdan Królewski L 8' 0 - - - -
LKS Głowaczowa - Czarnovia Czarna L 5' 0 - - - -
Atut Podborze - Czarnovia Czarna L 7' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - LKS Wiewiórka L 23' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Victoria Ocieka L 0' 0 - - - -
Chemik Pustków - Czarnovia Czarna L 0' 0 - - - -
Victoria Czermin - Czarnovia Czarna L 0' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów L 6' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Radomyślanka Radomyśl Wlk. L 5' 0 - - - -
Korona Majdan Królewski - Czarnovia Czarna L 5' 0 - 1 - -
Smoczanka Mielec - Czarnovia Czarna L 0' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Kolorado Wola Chorzelowska L 23' 0 - - - -
Kamieniarz Golemki - Czarnovia Czarna L 62' zmiana 0 - - - -
Olchovia Olchowa - Czarnovia Czarna L 26' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - LKS Głowaczowa L 13' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Atut Podborze L 77' zmiana 0 b - - -
Czarni Trześń - Czarnovia Czarna L 23' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Chemik Pustków L 62' zmiana 0 b - - -
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna L 27' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Płomień Zagorzyce L 65' zmiana 0 - - - -
Victoria Ocieka - Czarnovia Czarna L 65' zmiana 0 - - - -
Stal III Mielec - Czarnovia Czarna L 24' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - Piast Wolica Piaskowa L 66' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 624' 0 2 1 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35