Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Iskra Olesno (sparing); 19.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Łukasz Ruda

kadraPozycja na boisku: obrońca
Data urodzenia: 1988-08-08
Numer na koszulce: 13

Wzrost: 175cm
Waga: 70kg
Pierwszy klub: Igloopol Dębica



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
LKS Zasów-Mokre - Czarnovia Czarna L 90' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - LKS Pustków L 90' 0 - - - -
Wisłoka II Dębica - Czarnovia Czarna L 90' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - LKS Nagoszyn L 90' 0 b - - -
Team Przecław - Czarnovia Czarna L 90' 0 - - - -
Czarnovia Czarna - LKS Brzeźnica L 75' zmiana 0 b - - -
Orły Borowa - Czarnovia Czarna L 90' 0 bb - - -
Czarnovia Czarna - Borowiec Straszęcin L 15' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 630' 0 4 0 0 ż 0 cz 0

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
2019-08-25, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Strzelec FrysztakCzarnovia Czarna
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
2019-08-18, 17:00:00
Frysztak, ul. Sportowa 30
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

08-2019

czwartek

17:00 - Czarnovia 2007-09 - trening

17:00 - Czarnovia 2010 - trening

17:30 - Czarnovia 2011-14 - trening

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

11:00 - Czarnovia - Sparta Chorzelów

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
LKS Wiewiórka 1:3 Chemik Pustków
Victoria Czermin 5:0 Victoria Ocieka
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
Sparta Chorzelów 1:2 LKS Głowaczowa
Kamieniarz Golemki 1:2 Smoczanka Mielec
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 2:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 3:1 Korona Majdan Królewski
Lechia Sędziszów Małopolski 1:0 Radomyślanka Radomyśl Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Chemik Pustków - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Korona Majdan Królewski - Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska - Olchovia Olchowa
Smoczanka Mielec - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Głowaczowa - Kamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów
Victoria Ocieka - Strzelec Frysztak
LKS Wiewiórka - Victoria Czermin