Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia II - Błękitni II Ropczyce; 04.10.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Kolorado Wola Chorzelowska

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 8 0 2 6 2 12-28 -16
SPOTKANIA U SIEBIE 3 0 0 3 0 4-13 -9
SPOTKANIA WYJAZDOWE 5 0 2 3 2 8-15 -7


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Stal III Mielec Kolorado Wola Chorzelowska 2:2
2 Kolorado Wola Chorzelowska Piast Wolica Piaskowa 2:4
3 Olchovia Olchowa Kolorado Wola Chorzelowska 2:2
4 Kolorado Wola Chorzelowska Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:7
5 Korona Majdan Królewski Kolorado Wola Chorzelowska 5:2
6 Atut Podborze Kolorado Wola Chorzelowska 4:2
7 Kolorado Wola Chorzelowska Kamieniarz Golemki 1:2
8 LKS Głowaczowa Kolorado Wola Chorzelowska 2:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 12 1.50 4 1.33 8 1.60
Stracone bramki 28 3.50 13 4.33 15 3.00


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 0 (0.00%) 2 (25.00%) 6 (75.00%) 12 - 28 [-16]
U SIEBIE 0 (0.00%) 0 (0.00%) 3 (100.00%) 4 - 13 [-9]
WYJAZD 0 (0.00%) 2 (40.00%) 3 (60.00%) 8 - 15 [-7]


Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków