Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Team Cup 2019 - rocznik 2010; 01.05.2019
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Victoria Czermin
5:0
(2:0)
herb Czarnovia Czarna
Victoria Czermin   Czarnovia Czarna

2021-09-26, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Patryk Michoń   
2. Łukasz Wadas   
3. Mateusz Pruchnik   
4. Damian Socha   
5. Jakub Chmiel  inny pow?d 65" Aleksander Ciepły   
6. Radosław Mazur   
7. Michał Tryba  inny pow?d 65" Grzegorz Jeleń   
8. Sebastian Hajnas   
9. Dawid Pagos   
10. Damian Serafin   
11. Dominik Porzuczek   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk.   Czarnovia Czarna
2021-10-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPłomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
2021-10-16, 15:00:00
    relacja »

Kalendarium

17

10-2021

niedziela

18

10-2021

pon.

19

10-2021

wtorek

16:30 - Czarnovia 2009-10 - trening

17:00 - Czarnovia 2007-08 - trening

20

10-2021

środa

21

10-2021

czwartek

22

10-2021

piątek

Czarnovia - DAP Dębica (MŁODZIKI 2009-10) - (zbiórka 15:10, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

10-2021

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
Piast Wolica Piaskowa 2:0 Wisłoka II Dębica
Kolorado Wola Chorzelowska 3:2 Atut Podborze
Chemik Pustków 0:3 Smoczanka Mielec
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:2 Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 3:0 Team Przecław
Sokół II Kolbuszowa Dolna LKS Głowaczowa
Sparta Chorzelów 0:1 Lechia Sędziszów Małopolski
Korona Majdan Królewski pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Lechia Sędziszów Małopolski - Kolorado Wola Chorzelowska
Korona Majdan Królewski - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Głowaczowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Team Przecław - Sparta Chorzelów
Smoczanka Mielec - Victoria Czermin
Atut Podborze - Piast Wolica Piaskowa
Płomień Zagorzyce - Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki - Sokół II Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza