Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2016 - rocznik 2005
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Korona Majdan Królewski
1:3
(1:1)
herb Czarnovia Czarna
Korona Majdan Królewski   Czarnovia Czarna
Majdan Królewski, ul. Bachnat 3 (mecz bez udziału kibiców)

2021-05-01, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Tomasz Siwula  (1 asysta)  inny pow?d 86" Adrian Brzostowski   
3. Damian Socha bramka   
4. Radosław Mazur   
5. Sebastian Wolak   
6. Kamil Łukaszewski  inny pow?d 37" Dominik Piekarczyk   
7. Grzegorz Jeleń   
8. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 81" Dawid Ziarko   
9. Grzegorz Domek  (1 asysta)  inny pow?d 85" Mirosław Morys  (1 asysta)   
10. Tomasz Kubicki  inny pow?d 72" Łukasz Wadas   
11. Dariusz Bałut bramka bramka   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Damian Serafin   
2. Paweł Bielak   
3. Patryk Michoń   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Czarnovia Czarna   Team Przecław
2021-10-02, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 5:0 Czarnovia Czarna
2021-09-26, 11:00:00
    relacja »

Kalendarium

28

09-2021

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-08 - trening

29

09-2021

środa

30

09-2021

czwartek

01

10-2021

piątek

Wisłoka Dębica - Czarnovia (MŁODZIKI 2009-2010) - (wyjazd: Żdżary 14:45, Czarna 15:00, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

02

10-2021

sobota

16:00 - Czarnovia - Team Przecław

03

10-2021

niedziela

04

10-2021

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Chemik Pustków 1:0 Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski 0:5 Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław 2:4 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Smoczanka Mielec 1:1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kamieniarz Golemki 4:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Wisłoka II Dębica 0:1 Atut Podborze
Victoria Czermin 5:0 Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa 0:6 Piast Wolica Piaskowa
Płomień Zagorzyce 7:3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wlk. pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłoka II Dębica
Kolorado Wola Chorzelowska - Korona Majdan Królewski
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Czarnovia Czarna - Team Przecław
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Piast Wolica Piaskowa - Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Smoczanka Mielec
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów - Atut Podborze
LKS Głowaczowa - pauza