Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2016 - rocznik 2005
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Czarnovia Czarna
2:2
(1:1)
herb Czarni Trześń
Czarnovia Czarna   Czarni Trześń
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)

2020-10-17, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Radosław Mazur   
3. Bartosz Bałut   
4. Dominik Piekarczyk   
5. Grzegorz Jeleń   
6. Helton Carlos Goncalves  (1 asysta)  inny pow?d 75" Dawid Ziarko   
7. Kamil Łukaszewski   
8. Grzegorz Domek   
9. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 88" Łukasz Wadas   
10. Damian Serafin  inny pow?d 70" Krystian Tabor   
11. Adrian Brzostowski bramka bramka  (1 asysta)  inny pow?d 90" Michał Tryba   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Patryk Michoń   
2. Rafał Krawczyk   
3. Paweł Bielak   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Czarnovia Czarna   Team Przecław
2021-10-02, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 5:0 Czarnovia Czarna
2021-09-26, 11:00:00
    relacja »

Kalendarium

28

09-2021

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-08 - trening

29

09-2021

środa

30

09-2021

czwartek

01

10-2021

piątek

Wisłoka Dębica - Czarnovia (MŁODZIKI 2009-2010) - (wyjazd: Żdżary 14:45, Czarna 15:00, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

02

10-2021

sobota

16:00 - Czarnovia - Team Przecław

03

10-2021

niedziela

04

10-2021

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Chemik Pustków 1:0 Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski 0:5 Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław 2:4 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Smoczanka Mielec 1:1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kamieniarz Golemki 4:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Wisłoka II Dębica 0:1 Atut Podborze
Victoria Czermin 5:0 Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa 0:6 Piast Wolica Piaskowa
Płomień Zagorzyce 7:3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wlk. pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłoka II Dębica
Kolorado Wola Chorzelowska - Korona Majdan Królewski
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Czarnovia Czarna - Team Przecław
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Piast Wolica Piaskowa - Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Smoczanka Mielec
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów - Atut Podborze
LKS Głowaczowa - pauza