Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Paszczyniak (jun.mł.) 15.05.13
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Radomyślanka Radomyśl Wlk.
0:2
(0:1)
herb Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk.   Czarnovia Czarna
Radomyśl Wielki, ul. Kościuszki 25

2020-09-06, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Artur Augustyn  inny pow?d 82" Łukasz Wadas   
3. Tomasz Siwula   
4. Dominik Piekarczyk   
5. Radosław Mazur   
6. Michał Tryba  inny pow?d 60" Grzegorz Jeleń  (1 asysta)   
7. Grzegorz Domek  inny pow?d 90" Damian Serafin   
8. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 75" Tomasz Kubicki   
9. Kamil Łukaszewski  (1 asysta)  inny pow?d 85" Krystian Tabor   
10. Sebastian Wolak   
11. Adrian Brzostowski bramka bramka  inny pow?d 70" Helton Carlos Goncalves   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Rafał Krawczyk   
2. Patryk Michoń   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Chemik PustkówCzarnovia Czarna
Chemik Pustków   Czarnovia Czarna
2020-10-24, 15:00:00

Pustków Osiedle 36 D (mecz bez udziału publiczności)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaCzarni Trześń
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
2020-10-17, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

10-2020

czwartek

Czarnovia 2011-14 - trening ODWOŁANY.

Czarnovia 2010 - trening ODWOŁANY.

Czarnovia 2007-09 - trening ODWOŁANY.

23

10-2020

piątek

24

10-2020

sobota

15:00 - Chemik Pustków - Czarnovia (mecz bez udziału publiczności)

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Olchovia Olchowa 3:0 Smoczanka Mielec
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
LKS Głowaczowa 3:2 Chemik Pustków
Korona Majdan Królewski Victoria Ocieka
Stal III Mielec 7:0 Atut Podborze
Kamieniarz Golemki 4:0 LKS Wiewiórka
Kolorado Wola Chorzelowska 2:8 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa 2:1 Płomień Zagorzyce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Victoria Ocieka - Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków - Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec - Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze - Czarni Trześń
LKS Wiewiórka - LKS Głowaczowa
Płomień Zagorzyce - Olchovia Olchowa
Sparta Chorzelów - Korona Majdan Królewski