Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Finały Deichmanna 2017
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Czarnovia Czarna
2:0
(0:0)
herb Stal III Mielec
Czarnovia Czarna   Stal III Mielec
Czarna, ul. Konarskiego 23

2020-08-15, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Paweł Bielak   
2. Dominik Piekarczyk   
3. Sebastian Wolak  (1 asysta)   
4. Artur Augustyn   
5. Michał Tryba  inny pow?d 90" Dawid Ziarko   
6. Tomasz Kubicki  inny pow?d 46" Łukasz Wadas   
7. Grzegorz Domek bramka  (1 asysta)   
8. Kamil Łukaszewski bramka  inny pow?d 85" Radosław Mazur   
9. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 87" Michał Chęciek   
10. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 79" Damian Serafin   
11. Helton Carlos Goncalves  inny pow?d 67" Adrian Brzostowski   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Mirosław Morys   
2. Rafał Krawczyk   
3. Krystian Tabor   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna   LKS Wiewiórka
2020-10-31, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaCzarni Trześń
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
2020-10-17, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

11:00 - Czarnovia - LKS Wiewiórka

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Victoria Ocieka 1:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec 2:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 4:0 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:1 Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze 1:5 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 2:4 LKS Głowaczowa
Płomień Zagorzyce 1:1 Olchovia Olchowa
Sparta Chorzelów Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Płomień Zagorzyce
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Czarni Trześń - Chemik Pustków
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki - Victoria Ocieka
Korona Majdan Królewski - Smoczanka Mielec
Piast Wolica Piaskowa - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - Stal III Mielec
Czarnovia Czarna - LKS Wiewiórka