Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia Czarna - GKS Ikarus-Sokół Tuszów Malinie
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Płomień Zagorzyce
2:4
(1:3)
herb Czarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce   Czarnovia Czarna

2020-08-09, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Łukasz Wadas  inny pow?d 86" Mirosław Morys   
3. Sebastian Wolak  (1 asysta)   
4. Tomasz Siwula   
5. Michał Tryba  (1 asysta)   
6. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 55" Dawid Ziarko   
7. Kamil Łukaszewski  (1 asysta)   
8. Grzegorz Domek  inny pow?d 80" Dominik Piekarczyk   
9. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 90" Rafał Krawczyk   
10. Michał Chęciek  inny pow?d 63" Damian Serafin   
11. Helton Carlos Goncalves bramka bramka bramka bramka  inny pow?d 76" Adrian Brzostowski   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Paweł Bielak   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Chemik PustkówCzarnovia Czarna
Chemik Pustków   Czarnovia Czarna
2020-10-24, 15:00:00

Pustków Osiedle 36 D (mecz bez udziału publiczności)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaCzarni Trześń
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
2020-10-17, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

10-2020

czwartek

Czarnovia 2011-14 - trening ODWOŁANY.

Czarnovia 2010 - trening ODWOŁANY.

Czarnovia 2007-09 - trening ODWOŁANY.

23

10-2020

piątek

24

10-2020

sobota

15:00 - Chemik Pustków - Czarnovia (mecz bez udziału publiczności)

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Olchovia Olchowa 3:0 Smoczanka Mielec
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
LKS Głowaczowa 3:2 Chemik Pustków
Korona Majdan Królewski Victoria Ocieka
Stal III Mielec 7:0 Atut Podborze
Kamieniarz Golemki 4:0 LKS Wiewiórka
Kolorado Wola Chorzelowska 2:8 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa 2:1 Płomień Zagorzyce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Victoria Ocieka - Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków - Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec - Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze - Czarni Trześń
LKS Wiewiórka - LKS Głowaczowa
Płomień Zagorzyce - Olchovia Olchowa
Sparta Chorzelów - Korona Majdan Królewski