Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Błękitni II - Czarnovia II; 08.05.2016
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Sparta Chorzelów
0:0
herb Czarnovia Czarna
Sparta Chorzelów   Czarnovia Czarna
SPARTANARENA, Chorzelów 307

2020-07-25, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Łukasz Wadas   
3. Tomasz Siwula   
4. Dawid Ziarko   
5. Michał Tryba   
6. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 87" Damian Serafin   
7. Kamil Łukaszewski   
8. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 89" Dominik Piekarczyk   
9. Artur Augustyn  inny pow?d 82" Radosław Mazur   
10. Tomasz Kubicki  inny pow?d 78" Krystian Tabor   
11. Adrian Brzostowski  inny pow?d 84" Michał Chęciek   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Rafał Krawczyk   
2. Paweł Bielak   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaStal III Mielec
Czarnovia Czarna   Stal III Mielec
2020-08-15, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Płomień ZagorzyceCzarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
2020-08-09, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

11

08-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-09

17:00 - Czarnovia 2010

17:15 - Czarnovia 2011-14

12

08-2020

środa

13

08-2020

czwartek

14

08-2020

piątek

15

08-2020

sobota

14:00 - Czarnovia - Stal III Mielec

16

08-2020

niedziela

17

08-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Piast Wolica Piaskowa 2:2 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:3 LKS Głowaczowa
Victoria Czermin 4:0 Atut Podborze
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska
Victoria Ocieka 1:1 LKS Wiewiórka
Smoczanka Mielec 1:1 Czarni Trześń
Sparta Chorzelów 3:1 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:2 Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Czarnovia Czarna - Stal III Mielec
Czarni Trześń - Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków - Smoczanka Mielec
LKS Głowaczowa - Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze - Korona Majdan Królewski
Victoria Czermin - Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki - Olchovia Olchowa
Kolorado Wola Chorzelowska - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Wiewiórka - Sparta Chorzelów