Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Crystal Palace - Huddersfield Town; 12.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Chemik Pustków
0:1
(0:1)
herb Czarnovia Czarna
Chemik Pustków   Czarnovia Czarna
Pustków Osiedle 36 D

2019-11-02, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Dawid Ziarko  inny pow?d 88" Jakub Piękoś   
3. Artur Augustyn   
4. Tomasz Siwula   
5. Michał Tryba  (1 asysta)   
6. Łukasz Wadas  inny pow?d 63" Bartłomiej Miazga   
7. Sebastian Wolak   
8. Grzegorz Domek  inny pow?d 70" Krystian Tabor   
9. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 90" Rafał Krawczyk   
10. Kamil Kubisztal  inny pow?d 75" Radosław Mazur   
11. Adrian Brzostowski bramka  inny pow?d 69" Helton Carlos Goncalves   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Paweł Bielak   
2. Patryk Michoń   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

02

06-2020

wtorek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:00 - Czarnovia 2011-14

17:00 - Czarnovia 2010

03

06-2020

środa

04

06-2020

czwartek

05

06-2020

piątek

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa