Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia Czarna - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Czarnovia Czarna
3:2
(0:0)
herb Korona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna   Korona Majdan Królewski
Czarna, ul. Konarskiego 23

2019-10-05, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Tomasz Kubicki   
3. Sebastian Wolak   
4. Tomasz Siwula bramka   
5. Dawid Ziarko  inny pow?d 70" Łukasz Wadas  (1 asysta)   
6. Bartłomiej Miazga   
7. Szymon Żurek  inny pow?d 55" Kamil Kubisztal bramka   
8. Grzegorz Domek   
9. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 70" Jakub Piękoś   
10. Krystian Tabor  inny pow?d 55" Helton Carlos Goncalves bramka   
11. Adrian Brzostowski  inny pow?d 93" Rafał Krawczyk   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Paweł Bielak   
2. Artur Augustyn   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa