Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia II - Zasów/Mokre; 28.09.2014
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Lechia Sędziszów Małopolski
0:0
herb Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

2019-09-21, 16:30

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Tomasz Kubicki   
3. Sebastian Wolak   
4. Tomasz Siwula   
5. Dawid Ziarko   
6. Kamil Kubisztal  inny pow?d 70" Łukasz Wadas   
7. Grzegorz Domek   
8. Szymon Żurek  inny pow?d 90" Jakub Piękoś   
9. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 78" Dawid Łapa   
10. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 81" Radosław Mazur   
11. Helton Carlos Goncalves  inny pow?d 65" Adrian Brzostowski   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Rafał Krawczyk   
2. Patryk Michoń   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-08

17:00 - Czarnovia 2009-10 - SPARING (obecność obowiązkowa, czarne koszulki ADIDAS)

17:15 - Czarnovia 2011-14

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa