Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia Czarna - Radomyślanka Radomyśl Wielki
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Olchovia Olchowa
0:0
herb Czarnovia Czarna
Olchovia Olchowa   Czarnovia Czarna
Olchowa

2019-09-14, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Dawid Ziarko   
3. Tomasz Siwula   
4. Sebastian Wolak   
5. Tomasz Kubicki   
6. Kamil Kubisztal  inny pow?d 85" Radosław Mazur   
7. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 90" Radosław Lis   
8. Szymon Żurek   
9. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 82" Dawid Łapa   
10. Helton Carlos Goncalves   
11. Adrian Brzostowski  inny pow?d 75" Łukasz Wadas   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Jakub Piękoś   
2. Patryk Michoń   
3. Rafał Krawczyk   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2020-03-15, 00:00:00

Wiewiórka

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

02-2020

wtorek

17:15 - Czarnovia 2010

26

02-2020

środa

17:30 - Czarnovia 2011-14

27

02-2020

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

28

02-2020

piątek

29

02-2020

sobota

01

03-2020

niedziela

Czarnovia 2012 - turniej halowy (wyjazd spod basenu godz. ....)

02

03-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa