Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Raniżovia; 16.09.2015
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Kamieniarz Golemki
3:1
(1:0)
herb Czarnovia Czarna
Kamieniarz Golemki   Czarnovia Czarna
Czarna, ul. Konarskiego 23

2019-08-31, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Paweł Bielak   
2. Łukasz Wadas  inny pow?d 81" Dawid Łapa   
3. Tomasz Siwula   
4. Dawid Ziarko   
5. Michał Tryba  inny pow?d 67" Radosław Mazur   
6. Kamil Kubisztal bramka   
7. Grzegorz Domek   
8. Szymon Żurek   
9. Bartłomiej Miazga  inny pow?d 57" Krystian Tabor   
10. Grzegorz Jeleń   
11. Adrian Brzostowski  inny pow?d 63" Helton Carlos Goncalves   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Radosław Lis   
2. Rafał Krawczyk   
3. Jakub Piękoś   
4. Patryk Michoń   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-08

17:00 - Czarnovia 2009-10 - SPARING (obecność obowiązkowa, czarne koszulki ADIDAS)

17:15 - Czarnovia 2011-14

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa