Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

ASP Wisłoka Cup 2004; 14.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Czarnovia Czarna
1:0
(0:0)
herb Sparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
Czarna, ul. Konarskiego 23

2019-08-25, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Patryk Michoń   
2. Jakub Piękoś   
3. Sebastian Wolak bramka   
4. Tomasz Siwula   
5. Michał Tryba  (1 asysta)   
6. Grzegorz Jeleń  inny pow?d 84" Radosław Lis   
7. Szymon Żurek   
8. Grzegorz Domek   
9. Łukasz Wadas  inny pow?d 71" Dawid Łapa   
10. Krystian Tabor  inny pow?d 70" Miłosz Żydek   
11. Adrian Brzostowski  inny pow?d 90" Rafał Krawczyk   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Dariusz Łukaszewski   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

02

06-2020

wtorek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:00 - Czarnovia 2011-14

17:00 - Czarnovia 2010

03

06-2020

środa

04

06-2020

czwartek

05

06-2020

piątek

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa