Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Jamnica Dulcza Wielka; 24.05.2014
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Strzelec Frysztak
2:1
(1:0)
herb Czarnovia Czarna
Strzelec Frysztak   Czarnovia Czarna
Frysztak, ul. Sportowa 30

2019-08-18, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Paweł Bielak   
2. Tomasz Kubicki  inny pow?d 86" Patryk Michoń   
3. Sebastian Wolak   
4. Tomasz Siwula  inny pow?d 86" Jakub Piękoś   
5. Łukasz Wadas  inny pow?d 53" Michał Tryba bramka   
6. Bartłomiej Miazga  (1 asysta)  inny pow?d 66" Miłosz Żydek   
7. Grzegorz Domek  inny pow?d 71" Artur Augustyn   
8. Szymon Żurek   
9. Radosław Mazur   
10. Krystian Tabor  inny pow?d 76" Adrian Brzostowski   
11. Kamil Kubisztal   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Rafał Krawczyk   
2. Dawid Ziarko   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Smoczanka MielecCzarnovia Czarna
Smoczanka Mielec   Czarnovia Czarna
2020-05-30, 17:00:00

Smoczka Arena - Mielec, ul. Smoczka 93

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

30

05-2020

sobota

31

05-2020

niedziela

01

06-2020

pon.

02

06-2020

wtorek

03

06-2020

środa

04

06-2020

czwartek

05

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa