Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Zasów-Mokre - Czarnovia; 18.06.2017
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Czarnovia Czarna
5:2
(2:1)
herb LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna   LKS Wiewiórka
Czarna, ul. Konarskiego 23

2019-08-11, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa  inny pow?d 52" Paweł Bielak   
2. Łukasz Wadas   
3. Artur Augustyn  inny pow?d 80" Jakub Piękoś   
4. Sebastian Wolak   
5. Dawid Ziarko  inny pow?d 70" Michał Tryba bramka   
6. Grzegorz Jeleń  (1 asysta)  inny pow?d 70" Radosław Mazur   
7. Szymon Żurek bramka  (1 asysta)   
8. Grzegorz Domek  (1 asysta)   
9. Bartłomiej Miazga bramka  inny pow?d 65" Krystian Tabor  (1 asysta)   
10. Kamil Kubisztal  inny pow?d 75" Tomasz Kubicki   
11. Helton Carlos Goncalves bramka bramka  (1 asysta)   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Rafał Krawczyk   
2. Miłosz Żydek   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

05

06-2020

piątek

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa