Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Radomyślanka; 15.05
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Czarnovia Czarna
2:0
(2:0)
herb LKS Nagoszyn
Czarnovia Czarna   LKS Nagoszyn

2018-09-09, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Marcin Balasa   
2. Dawid Ziarko bramka   
3. Łukasz Ruda bramka   
4. Sebastian Wolak  inny pow?d 83" Michał Tryba   
5. Radosław Mazur   
6. Dominik Szacik  inny pow?d 63" Tomasz Kubicki   
7. Bartłomiej Miazga   
8. Sebastian Świerczek   
9. Adrian Wajs  (2 asysty)  inny pow?d 75" Łukasz Wadas (M)   
10. Tomasz Siwula  inny pow?d 67" Łukasz Barycza   
11. Kamil Kubisztal  inny pow?d 90" Rafał Krawczyk   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Kamil Klęk   
2. Patryk Michoń   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
2019-08-25, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Strzelec FrysztakCzarnovia Czarna
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
2019-08-18, 17:00:00
Frysztak, ul. Sportowa 30
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

08-2019

czwartek

17:00 - Czarnovia 2007-09 - trening

17:00 - Czarnovia 2010 - trening

17:30 - Czarnovia 2011-14 - trening

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

11:00 - Czarnovia - Sparta Chorzelów

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
LKS Wiewiórka 1:3 Chemik Pustków
Victoria Czermin 5:0 Victoria Ocieka
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
Sparta Chorzelów 1:2 LKS Głowaczowa
Kamieniarz Golemki 1:2 Smoczanka Mielec
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 2:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 3:1 Korona Majdan Królewski
Lechia Sędziszów Małopolski 1:0 Radomyślanka Radomyśl Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Chemik Pustków - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Korona Majdan Królewski - Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska - Olchovia Olchowa
Smoczanka Mielec - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Głowaczowa - Kamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów
Victoria Ocieka - Strzelec Frysztak
LKS Wiewiórka - Victoria Czermin