Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Puchar : Czarnovia Czarna - Igloopol Dębica
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb LKS Zasów-Mokre
2:3
(0:1)
herb Czarnovia Czarna
LKS Zasów-Mokre   Czarnovia Czarna

2018-06-17, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Kamil Klęk   
2. Łukasz Wadas (M)  (1 asysta)   
3. Mateusz Knych   
4. Dawid Ziarko   
5. Tomasz Kubicki   
6. Dariusz Łukaszewski bramka   
7. Sebastian Wolak   
8. Bartłomiej Miazga   
9. Dominik Ziaja  inny pow?d 71" Rafał Krawczyk   
10. Tomasz Siwula bramka  (2 asysty)   
11. Kamil Kubisztal bramka   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSOKiS Chorzelów
Czarnovia Czarna   SOKiS Chorzelów
2019-08-25, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Strzelec FrysztakCzarnovia Czarna
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
2019-08-18, 17:00:00
Frysztak, ul. Sportowa 30
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

08-2019

pon.

17:00 - Czarnovia 2007-09 - trening

17:15! - Czarnovia 2010 - trening

17:30! - Czarnovia 2011-14 - trening

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
LKS Wiewiórka 1:3 Chemik Pustków
Victoria Czermin 5:0 Victoria Ocieka
Strzelec Frysztak 2:1 Czarnovia Czarna
SOKiS Chorzelów 1:2 LKS Głowaczowa
Kamieniarz Golemki 1:2 Smoczanka Mielec
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 2:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 3:1 Korona Majdan Królewski
Lechia Sędziszów Małopolski 1:0 Radomyślanka Radomyśl Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Chemik Pustków - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Korona Majdan Królewski - Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska - Olchovia Olchowa
Smoczanka Mielec - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Głowaczowa - Kamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna - SOKiS Chorzelów
Victoria Ocieka - Strzelec Frysztak
LKS Wiewiórka - Victoria Czermin