Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarnovia - LKS Żyraków; 23.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Relacja spotkania

herb Czarnovia Czarna
2:4
(1:4)
herb LKS Zasów-Mokre
Czarnovia Czarna   LKS Zasów-Mokre

2017-11-11, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Czarnovia Czarna Informacje o kadrze Czarnovia Czarna

1. Patryk Cygan   
2. Dawid Ziarko  inny pow?d 83" Rafał Krawczyk   
3. Łukasz Wadas   
4. Jakub Kujawski  inny pow?d 45" Łukasz Wadas (M)   
5. Mateusz Cichowski  inny pow?d 37" Mateusz Knych   
6. Tomasz Kubicki bramka  (1 asysta)   
7. Bartosz Bałut bramka   
8. Sebastian Wolak   
9. Michał Maziarka   
10. Marcel Olędzki  inny pow?d 70" Artur Knych   
11. Kamil Kubisztal  (1 asysta)   

herb Czarnovia Czarna Zawodnicy rezerwowi Czarnovia Czarna

1. Kamil Klęk   
2. Patryk Michoń   
3. Szymon Perlik   

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaWisłoka II Dębica
Czarnovia Czarna   Wisłoka II Dębica
2018-03-17, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia Czarna 2:4 LKS Zasów-Mokre
2017-11-11, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

Czarnovia 2007 - Turniej w Żyrakowie (wyjazd spod basenu godz. 8:20)

26

02-2018

pon.

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

19:00 - Czarnovia 2004-05 - trening

19:00 - Czarnovia 2001-02 - trening

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

01

03-2018

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarnovia Czarna 2:4 LKS Zasów - Mokre
Bobry Bobrowa 0:3 LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3:2 LKS Żyraków
LKS Głowaczowa 1:0 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 0:2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1:4 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 3:2 Bodzos Podgrodzie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Bodzos Podgrodzie - LKS Zasów - Mokre
Czarnovia Czarna - Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów - LKS Łęki Górne
LKS Głowaczowa - LKS Żyraków
Borowiec Straszęcin - LKS Stasiówka
Bobry Bobrowa - LKS Pustków
LKS Brzeźnica - LKS Nagoszyn