Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Pustków - Czarnovia; 31.03.2019
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Sparingi, sparingi...

  • autor: adm, 2021-03-21 13:16

Liga zawieszona, dlatego postanowiliśmy wspomnieć jeszcze o zimowych sparingach, które Czarnovia rozegrała przed rundą wiosenną. Z 7 spotkań wygraliśmy 3, tyleż samo zremisowaliśmy i ponieśliśmy jedną porażkę. W rozwinięciu również wyniki niektórych gier sparingowych naszych ligowych rywali.

CZARNOVIA - Wolania Wola Rzędzińska (IV liga małopolska) 2-2 (0-2).
Bramki: Socha (wolny), Siwula (as. Miazga).
CZARNOVIA - Wisła Szczucin (V liga Tarnów) 3-0 (1-0).
Bramki: Brzostowski (as. K. Łukaszewski), Mazur (as. Kubicki), Miazga (as. Mazur).
CZARNOVIA - Pogórze Wielopole Skrzyńskie (A-klasa Dębica) 2-2 (1-1).
Bramki: Brzostowski x 2 (karny i as. Siwula).
CZARNOVIA - Igloopol Dębica (IV liga podkarpacka) 0-2 (0-1).
CZARNOVIA - LKS Ładna (V liga Tarnów) 4-0 (2-0).
Bramki: Kubicki (as. K. Łukaszewski, B. Bałut (as. Wolak), Brzostowski x 2 (as. Morys i Miazga).
CZARNOVIA - LUKS Skrzyszów (V liga Tarnów) 2-2  (0-0).
Bramki: Augustyn (as. B. Bałut), D. Bałut (as. Jeleń).
CZARNOVIA - LKS Łęki Górne (A-klasa Dębica) 11-0 (3-0).
Bramki: Brzostowski x 3 (as. Jeleń, Socha i D. Bałut), D. Bałut x 3 (as. Jeleń, Ziarko x 2), Miazga x 2 (as. Wolak i Kubicki), Morys x 2 (as. D. Bałut), Serafin (as. D. Bałut).
7 spotkań:
3 zwycięstwa,
3 remisy,
1 porażka,
bramki 24 - 8 (Brzostowski 8, D. Bałut 4, Miazga 3, Morys 2, Kubicki, Augustyn, B. Bałut, Serafin, Siwula, Mazur, Socha po 1).
 
Niektóre wyniki sparingów drużyn z naszej klasy okręgowej:
Czarni Trześń:
- Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-3.
- Lechia Sędziszów Małopolski 0-2.
- Stal Nowa Dęba 0-7.
Victoria Czermin:
- Stal II Mielec 1-6.
- Czarni Połaniec 1-2.
- Sparta Chorzelów 2-2.
LKS Głowaczowa:
- LUKS Skrzyszów 5-1.
- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-3.
- Victoria Ocieka 6-3.
- Legion Pilzno 2-2.
Radomyśla Radomyśl Wielki:
- Lechia Sędziszów Małopolski 2-4.
- Wolania Wola Rzędzińska 1-5.
- Polan Żabno 0-4.
- Unia Nowa Sarzyna 4-2.
Stal III Mielec:
- Sparta Chorzelów 2-2.
- Piast Osiek 12-1.
- Kaskada Kamionka-Ostrów 11-1.
- KSPN Pogoń Kraków 2-5.
Sparta Chorzelów:
- LKS Pustków 3-3.
- Smoczanka Mielec 4-3.
- Stal III Mielec 2-2.
- Victoria Czermin 2-2.
- Transdźwig Stale 6-8.
- Grunwald Padew Narodowa 2-0.
Chemik Pustków:
- Błękitni Ropczyce 0-2.
- LKS Szynwałd 3-4.
- Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4-2.
- Grunwald Padew Narodowa 1-1.
Smoczanka Mielec:
- Wisła Szczucin 8-1.
- Sokół Sokołów Małopolski 2-1.
- Sparta Chorzelów 3-4.
- Dromader Chrząstów 1-0.
Victoria Ocieka:
- LKS Głowaczowa 3-6.
- LKS Pustków 0-3.
Olchovia Olchowa:
- Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-2.
- Huragan Przedbórz 1-2.
Kolorado Wola Chorzelowska - Kaskada Kamionka-Ostrów 2-1.
Atut Podborze - Piast Wadowice Górne 1-0.
LKS Wiewiórka - LKS Żyraków 1-6.

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [69]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa   Czarnovia Czarna
2021-04-18, 15:00:00

Olchowa, MECZ ODWOŁANY!

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna 1:0 Sparta Chorzelów
2021-03-13, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału kibiców)
    relacja »

Kalendarium

17

04-2021

sobota

18

04-2021

niedziela

Olchovia - Czarnovia - MECZ ODWOŁANY!

19

04-2021

pon.

20

04-2021

wtorek

21

04-2021

środa

22

04-2021

czwartek

23

04-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
LKS Głowaczowa 1:0 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:2 Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki 1:5 Płomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna 1:0 Sparta Chorzelów
Atut Podborze 2:1 LKS Wiewiórka
Czarni Trześń 2:1 Victoria Ocieka
Kolorado Wola Chorzelowska 0:7 Stal III Mielec
Chemik Pustków 0:2 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:0 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - Korona Majdan Królewski
Piast Wolica Piaskowa - Kolorado Wola Chorzelowska
Stal III Mielec - Kamieniarz Golemki
Płomień Zagorzyce - LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec - Czarnovia Czarna
Sparta Chorzelów - Czarni Trześń
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
Victoria Czermin - LKS Wiewiórka