Czarnovia II - Bobry Bobrowa; 03.04.2016

Piłkarski ALFABET rundy jesiennej. Trener Dariusz...

• autor: adm, 2020-12-26 17:03
Piłkarski ALFABET rundy jesiennej. Trener Dariusz Łukaszewski

Wykorzystując przerwę zimową w sezonie 2020/21 postanowiliśmy "przepytać" kilka osób, jak widzą zakończoną miesiąc temu najlepszą w historii Czarnovii rundę jesienną, a ich spostrzeżenia przedstawić naszym sympatykom w popularnej formie - ALFABETU. Na pierwszy rzut - trener Dariusz Łukaszewski. Po nim zaprezentujemy Wam jeszcze tą formułę z udziałem kilku kibiców, może zawodników, a jeśli uda się namówić nawet prezesa...

A jak AWANS

Po rundzie jesiennej nadal liczymy się w walce o awans, czego spodziewali się zapewne tylko nieliczni.

B jak BALASA Marcin

Najlepszy bramkarz w lidzie.

Gdy drużynie w końcówce rundy ciężko było się odbudować po różnych zawirowaniach bronił fenomenalnie.

C jak COVID

Niestety wirus nie oszczędził też naszej drużyny. „Pojawił się” w szatni chyba w kluczowym momencie rundy, a gdyby nie to paskudztwo jestem przekonany, że zimowalibyśmy na pozycji lidera.

D jak DRUŻYNA

Chyba najważniejsze słowo w naszym przypadku. Bo to dzięki szeroko rozumianym pojęciu „drużyna” tkwi nasz sukces. Szacunek dla wszystkich co ją tworzą.

E jak EMOCJE

Emocje w meczu z Czarnymi Trześń, zwroty akcji , huśtawka nastrojów i na koniec brakło kilku sekund do zwycięstwa grając w 9. Szkoda, że przez obostrzenia meczu nie mogli oglądać na żywo kibice.

F jak FINAŁ

Finał rozgrywek nastąpi 26 czerwca i oby był szczęśliwy dla nas. Do tego czasu zrobimy wszystko, aby gdy będzie realna szansa na awans być na niego przygotowanym tak organizacyjnie, jak i sportowo.

G jak GOLE

14 strzelił ich Adrian Brzostowski, co w przeliczeniu na sumę rozegranych przez niego minut (810) czyni go najskuteczniejszym napastnikiem.

H jak HELTON

Drugi nasz wspaniały napastnik. Strzelając 4 gole w Zagorzycach na stałe zapisał się w historii klubu.

Niestety najprawdopodobniej zimą zmienia klub więc chciałem mu serdecznie podziękować za 1,5 roku spędzone w Czarnovii.

I jak IDĄ

Mam nadzieję, że właśnie „IDĄ” najlepsze czasy dla naszego klubu.

K jak KARNE

Mieliśmy ich jesienią 5 – wszystkie wykorzystane.

L jak LIGA

Bardzo ciekawa, bo jeszcze przed startem nie było zdecydowanego faworyta do awansu. Uważam, że szanse wciąż zachowuje pierwsze 7 drużyn.

M jak MISTRZ

Liderują Czarni Trześń i uważam, że na ten moment sprawiedliwie. Grali równo przez całą jesień.

N jak NAKAZ

Nakaz gry młodzieżowców. Nasza dwójka: Jeleń i Piekarczyk rozegrali odpowiednio 1324 i 1188 minut, co daje drugi i trzeci najlepszy wynik w drużynie. Liczę, że na wiosnę dołączy do nich trzeci Serafin.

O jak OBRONA

Najlepsza obrona w lidze! 14 straconych goli, choć mogło być, a nawet powinno jednocyfrowo.

P jak PORAŻKA

Przyszła po rekordowych 22 kolejnych ligowych spotkaniach w najmniej oczekiwanym momencie.

R jak REMIS

Byliśmy najczęściej remisującą drużyną jesienią w lidze. 6 meczy z naszym udziałem kończyło się bez rozstrzygnięcia. I to tych punktów teraz troszkę brakuje.

S jak STAŁE FRAGMENTY GRY

Po ofensywnie nasz największy atut (16 bramek, włącznie z karnymi).

T jak TRANSFERY

W ostatnim czasie udaje się nam z nim trafiać w „10”. Oby tak było w tej przerwie ligowej. Planujemy takich 2-3.

V jak VICTORIA CZERMIN

A dokładnie mecz z Victorią Czermin. Środa, 25 listopada, godzina 19.00 w Woli Chorzelowskiej, na sztucznej nawierzchni, przy światłach i ujemnej temperaturze. Takiego meczu w historii dębickiej klasy okręgowej chyba jeszcze nie było. Jak zawsze w meczu tych dwóch drużyn emocji nie brakowało.

W jak WOLAK Sebastian

Niewiele brakowało, a Sebek zakończył by rundę bez gola… Jednak w ostatnim meczu z Czerminem przełamał niemoc ( oczywiście po stałym fragmencie ). Nieskromnie mówiąc, wykrakałem taki scenariusz na odprawie przedmeczowej.

Z jak ZWYCIĘSTWO

Zwycięstwo z Radomyślanką. Powoli już staje się tradycją, że najlepsze mecze rozgrywamy w Radomyślu Wielkim. Oby tak dalej!