Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Crystal Palace - Huddersfield Town; 12.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Mecz z Czarnymi bez publiczności, ale z relacją LIVE!

  • autor: adm, 2020-10-16 22:39

Sobotnie spotkanie na szczycie dębickiej okręgówki pomiędzy Czarnovią i Czarnymi Trześń w związku z najnowszymi rozporządzeniami rządowymi odbędzie się niestety bez udziału publiczności... Jednak dzięki portalowi Dębica Piłka Nożna będzie można śledzić relację LIVE z tych ciekawie zapowiadających się zawodów. Początek przy Konarskiego 23 o godzinie 15:00.

Link do transmisji: https://youtu.be/iInPCMNZUBU

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [24]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Chemik PustkówCzarnovia Czarna
Chemik Pustków   Czarnovia Czarna
2020-10-24, 15:00:00

Pustków Osiedle 36 D (mecz bez udziału publiczności)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaCzarni Trześń
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
2020-10-17, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

10-2020

czwartek

Czarnovia 2011-14 - trening ODWOŁANY.

Czarnovia 2010 - trening ODWOŁANY.

Czarnovia 2007-09 - trening ODWOŁANY.

23

10-2020

piątek

24

10-2020

sobota

15:00 - Chemik Pustków - Czarnovia (mecz bez udziału publiczności)

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Olchovia Olchowa 3:0 Smoczanka Mielec
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
LKS Głowaczowa 3:2 Chemik Pustków
Korona Majdan Królewski Victoria Ocieka
Stal III Mielec 7:0 Atut Podborze
Kamieniarz Golemki 4:0 LKS Wiewiórka
Kolorado Wola Chorzelowska 2:8 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa 2:1 Płomień Zagorzyce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Victoria Ocieka - Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków - Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec - Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze - Czarni Trześń
LKS Wiewiórka - LKS Głowaczowa
Płomień Zagorzyce - Olchovia Olchowa
Sparta Chorzelów - Korona Majdan Królewski