Pierwszy trening seniorów; 18.01.2017

Zwycięska passa trwa nadal!

• autor: adm, 2020-09-13 16:45

To już siódme kolejne zwycięstwo Czarnovii w lidze! Przy niedzielnej porażce Victorii Czermin daje nam to fotel lidera po 8. kolejce dębickiej klasy okręgowej. Trzy asysty i bramka Michała Tryby, a do tego trafienia Adriana Brzostowskiego, Heltona oraz debiutanckie - Damiana Serafina i Czarnovia wygrywa z Koroną Majdan Królewski 4-1 (1-1).

Mecz zaczynamy pechowo, tracąc bramkę już w 5. minucie po złym ustawieniu linii defensywnej, wyjściu napastnika Korony sam na sam z Marcinem Balasą i uderzeniem po długim rogu. Pięć minut później Adrian Brzostowski uderza głową z pięciu metrów, ale na posterunku jest golkiper przyjezdnych. Wyrównanie przychodzi w 20. minucie, kiedy to po faulu na Tomaszu Kubickim przy linii bocznej pola karnego, piłkę precyzyjnie uderza w wolnego Michał Tryba i ta minąwszy zawodników zgromadzonych w polu karnym wpada ku zaskoczeniu wszystkich do bramki gości. Później do końca pierwszej połowy, a nawet na początku drugiej niewiele pod obiema bramkami się działo, no może poza kolejnym uderzeniem z wolnego Tryby, które mija słupek braki Korony o dosłownie centymetry... Od 60. minuty Czarnovia wrzuciła szósty bieg i kolejno Adrian Brzostowski, Helton oraz po raz pierwszy w naszych barwach - Damian Serafin, skorzystali z trzech przepięknych asyst Michała Tryby i nie dali gościom żadnych szans na korzystny wynik sobotniego spotkania.

Za tydzień udajemy się w niedzielę do Woli Chorzelowskiej na mecz z Kolorado, początek spotkania o godzinie 15:00, a za dwa tygodnie przy Konarskiego 23 Gminne Derby Czarnovia - Kamieniarz, na które już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy, informując jednocześnie, że spodziewając się wysokiej frekwencji, a chcąc zachować narzucone przez władze państwowe rygory - czyli 50% pojemności trybun (w naszym wypadku to 201 miejsc) - dostępne są już u członków zarządu BEZPŁATNE zaproszenia dla chcących to spotkanie obejrzeć z trybun naszego stadionu. Szczegółowe informacje na ten temat niebawem w naszych social mediach.