Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Charlton Londyn - Northampton Town; 13.08.2016
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Żaki i skrzaty sparingowo z Dąbrówką St.J.

  • autor: adm, 2019-12-16 21:44

Na dzisiejszym treningu żaki i skrzaty Czarnovii rywalizowały z rówieśnikami z Dąbrówki Stara Jastrząbka. 90 minut z kilkoma pięknymi bramkami, mnóstwem zespołowych oraz indywidualnych akcji i podbramkowych sytuacji, a na koniec pamiątkowe, przyjacielskie zdjęcie i drobne upominki dla wszystkich uczestników sportowej rywalizacji - jednym słowem na pewno mile i zdrowo spędzony czas przez zawodników i zawodniczki, a także licznie zgromadzonych rodziców wszystkich uczestników sparingu. Dziękujemy gościom ze Starej Jastrząbki za skorzystanie z zaproszenia i liczymy na kolejne spotkania przy piłce.

Galeria zdjęć


czarnovia-dabrowka-st-j-zaki-skrzaty-16-12-2019-6832631.jpg czarnovia-dabrowka-st-j-zaki-skrzaty-16-12-2019-6832632.jpg czarnovia-dabrowka-st-j-zaki-skrzaty-16-12-2019-6832633.jpg

Kolejny sparing z klubem ze Starej Jastrząbki już w czwartek, kiedy to na parkiecie rywalizować będą orliki obu klubów.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [63]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaStal III Mielec
Czarnovia Czarna   Stal III Mielec
2020-08-15, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Płomień ZagorzyceCzarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
2020-08-09, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

11

08-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-09

17:00 - Czarnovia 2010

17:15 - Czarnovia 2011-14

12

08-2020

środa

13

08-2020

czwartek

14

08-2020

piątek

15

08-2020

sobota

14:00 - Czarnovia - Stal III Mielec

16

08-2020

niedziela

17

08-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Piast Wolica Piaskowa 2:2 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:3 LKS Głowaczowa
Victoria Czermin 4:0 Atut Podborze
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska
Victoria Ocieka 1:1 LKS Wiewiórka
Smoczanka Mielec 1:1 Czarni Trześń
Sparta Chorzelów 3:1 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:2 Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Czarnovia Czarna - Stal III Mielec
Czarni Trześń - Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków - Smoczanka Mielec
LKS Głowaczowa - Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze - Korona Majdan Królewski
Victoria Czermin - Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki - Olchovia Olchowa
Kolorado Wola Chorzelowska - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Wiewiórka - Sparta Chorzelów