MKS Kolbuszowa - Czarnovia (trampkarz starszy); 01.10.2015

Zimny prysznic w Pustkowie

• autor: adm, 2019-03-31 19:41

Po trzech pewnych punktach na inaugurację przyszło nam przełknąć gorycz porażki w wyjazdowym spotkaniu w Pustkowie. Gospodarze wykorzystali w pełni nasze błędy w defensywie i pokonali Czarnovię 6-2 (3-1). Autorami dwóch trafień dla naszych barw - Tomasz Siwula i Kamil Kubisztal.

Zaczęło się, można by rzec zgodnie z planem. Już w 5. minucie wrzutkę Ziarki przedłużył głową Siwula i objęliśmy prowadzenie. Chwilę później akcję sam na sam z bramkarzem miejscowych ma Kubisztal i gdyby wtedy trafił mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej, a tak gospodarze złapali wiatr w żagle i będąc do bólu skutecznym urządzili sobie naszym kosztem trening strzelecki... W naszych szeregach błąd gonił błąd, mnożyły się niecelne podania, natomiast gospodarzom wychodziło niemal wszystko. Co strzał na bramkę, to gol... Do przerwy przegrywaliśmy już 1-3. dziesięć minut po zmianie stron tracimy kolejną bramkę i stało się już niemal pewne, że tego meczu raczej nie wygramy. Jeszcze na kwadrans przed końcem meczu nadzieję na choćby remis dał Kubisztal, wykorzystując celną wrzutkę z rzutu rożnego przez Miazgę, ale ostatnie słowo, a nawet dwa należały do graczy w Pustkowa i dwa trafienia w przeciągu trzech minut przypieczętowały ich zasłużone zwycięstwo.