Czarnovia - Monis (młodziki); 23.09.2013

Ze Stasiówki wracamy na tarczy...

• autor: adm, 2018-11-12 10:34

Nie udało się Czarnovii zakończyć rundy jesiennej zwycięstwem. Po siedmiu wygranych z rzędu przyszedł kryzys w Stasiówce i piękna seria została zakończona. Przegrywamy z miejscowym LKSem 0-1 (0-1), tracąc bramkę w końcówce pierwszej połowy.

Dzień wcześniej porażki u siebie doznał Borowiec Straszęcin (3-6 z Teamem Przecław). Wynik ten na drugą pozycję w tabeli wysunął drużynę z Przecławia, lecz przy naszym zwycięstwie w Stasiówce, to my odskakiwaliśmy od trzeciej drużyny na jeden punkt. Niestety plan ten się nie powiódł... Pierwsza połowa, do pechowej 43. minuty była pod naszą kontrolą. Jedyne zagrożenie ze strony gospodarzy stwarzał trudny do upilnowania Kamil Siop. Niestety tenże zawodnik "urwał się" tuż przed przerwą naszym defensorom, pomknął prawą flanką, dośrodkował na piąty metr, a tam jedyny zawodnik Stasiówki znajdujący się w naszym polu karnym strzałem głową zdobył jedyną, jak się później okazało bramkę w meczu. Na drugą odsłonę Czarnovia wyszła niezwykle zmotywowana, gra przez prawie 45 minut toczyła się na połowie gospodarzy. Niezliczona ilość stałych fragmentów gry, które we wcześniejszych meczach niejednokrotnie przynosiły nam sporo bramek, tym razem nie dała oczekiwanych efektów. Futbolówka kilka razy dosłownie o centymetry mijała bramkę naszych przeciwników, nie chcąc niestety do niej wpaść... Jeszcze w doliczonym czasie, według naszych zawodników należał się nam rzut karny za faul na naszym napastniku, jednak gwizdek arbitra milczał, by chwilę później zabrzmieć ostatni raz, wprowadzając w szeregach gospodarzy nieopisaną radość z trzech punktów.