Sokół S.-B. - Czarnovia II; 25.10.2015

Pewne 2-0 z Nagoszynem

• autor: adm, 2018-09-09 20:41

Po trafieniach naszych defensorów Dawida Ziarko i Łukasza Rudy pokonujemy w czwartej kolejce dębickiej Serie A LKS Nagoszyn 2-0 (2-0). Jest to drugie zwycięstwo w tym sezonie, drugie "u siebie" i czas najwyższy przywieźć jakieś punkty z delegacji. Najbliższa okazja już za tydzień, kiedy to wyjeżdżamy na mecz ze spadkowiczem z okręgówki Teamem Przecław.

Po raz pierwszy przed meczem z Nagoszynem trener Łukaszewski miał do dyspozycji szerszą niż we wcześniejszych kolejkach kadrę, co nie pozostało bez wpływu na wynik końcowy. A już niebawem wracają do gry kontuzjowani Augustyn i Morys oraz przebywający jeszcze za granicą Kujawski i Bałut. Tym razem na listę strzelców wpisali się nasi obrońcy Ziarko i Ruda, którzy wykorzystali precyzyjne dośrodkowania Wajsa z rzutów rożnego i wolnego. Ale okazji, jak z resztą co mecz było znacznie więcej. Najlepsze z nich mieli tuż przed przerwą Siwula, który po wrzutce Szacika znalazł się na dogodnej pozycji na piątym metrze, lecz jego strzał z woleja powędrował tuż nad poprzeczką oraz strzelec pierwszej bramki Ziarko, który spudłował w sytuacji sam na sam z golkiperem przyjezdnych. Druga połowa nie należała do najciekawszych, obie strony zagrały poniżej oczekiwań licznie zgromadzonych kibiców, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, dlatego też wynik nie uległ już zmianie.