Bodzos Podgrodzie - Czarnovia; 04.11.2017

Skromne 1-0 ze Straszęcinem

• autor: adm, 2018-05-19 15:47

W rozegranym w sobotnie przedpołudnie spotkaniu pokonaliśmy na własnym stadionie 1-0 (1-0) Borowiec Straszęcin. Jedyną bramkę - dającą nadal status niepokonanej drużyny wiosną - zdobył tuż przed przerwą Kamil Kubisztal.

Nietypowa pora rozgrywania spotkania wpłynęła chyba demobilizująco na zawodników obu drużyn, gdyż prześcigali się oni w marnowaniu dogodnych sytuacji od pierwszej do ostatniej minuty. O tą jedną wykorzystaną okazję lepsi byli nasi gracze, którzy po uderzeniu Kubisztala w 44. minucie objęli prowadzenie i jak się później okazało dowieźli je do ostatniego gwizdka sędziego. A sytuacji do zmiany wyniku mieliśmy co nie miara. Co najmniej pół drużyny mogło, a nawet powinno wpisać się na listę strzelców, lecz rozregulowane celowniki lub dobra postawa goalkeepera przyjezdnych sprawiły, że w tym spotkaniu padła tylko jedna bramka. Zdobył ją wspomniany wcześniej były gracz Straszęcina, który sfinalizował stały fragment gry wykonywany przez Miazgę.