Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Oldboys Czarnovia - Oldboys Lisia Góra; 19.06.2016
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Deichmann 2018 - czwarta seria

  • autor: adm, 2018-04-29 23:33

Pojedynek Ghany z RPA był głównym punktem sobotniej, kolejnej serii spotkań w Minimistrzostwach Deichmanna 2018. Po dwóch bramkach Emilki i dwóch Oliwi wygrała go Ghana (gol dla RPA - Jakub Michoń) 4-1. Nasze dziewczyny pokazały jeszcze klasę w pojedynku z Cyprem, strzelając wszystkie trzy bramki, co dało nam zwycięstwo 3-2!

Galeria zdjęć


deichmann-2018-28-04-2018-6715333.jpg deichmann-2018-28-04-2018-6715334.jpg deichmann-2018-28-04-2018-6715335.jpg

Nie gorzej poszło później pokonanym naszego "wewnętrznego pojedynku". Po minimalnej porażce z Chorwacją 0-2, odprawili z kwitkiem San Marino 4-3 i sensacyjnie wygrali z zajmującą wysoką pozycję Argentyną 4-3! Dziewięciolatkowie z Wybrzeża Kości Słoniowej po jednobramkowej porażce na początku z Grecją 3-4 rozprawili się później z dwoma drużynami z czołówki, czyli Nigerią 5-1 i Czechami 4-2. Na chwilę obecną zajmują bardzo dobrą trzecią lokatę wśród wszystkich drużyn U-9 w całym turnieju.

Na osiem sobotnich spotkań (nie liczymy Ghana - RPA) 5 razy wygraliśmy i ponieśliśmy 3 porażki. Bramki: 23-18.

WKS - Grecja 3-4

WKS - Nigeria 5-1

WKS - Czechy 4-2

RPA - Chorwacja 0-2

RPA - Ghana 1-4

RPA - San Marino 4-3

RPA - Argentyna 4-3

Ghana - RPA 4-1

Ghana - Brazylia 0-1

Ghana - Cypr 3-2

W następny weekend (5-6 maja) wszystkie nasze drużyny mają przerwę w rozgrywkach.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [223]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia Czarna   LKS Zasów-Mokre
2019-03-23, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 8:30)

15:30 - Czarnovia - Zasów-Mokre

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

17:00 - HALA - pierwszy trening dla roczników 2011, 2012, 2013 i młodszych

28

03-2019

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarnovia Czarna - LKS Zasów - Mokre
Dragon Korzeniów - Wisłoka II Dębica
Jamnica Dulcza Wielka - Team Przecław
Borowiec Straszęcin - Orły Borowa
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
LKS Pustków - LKS Stasiówka