Fulham - Nottingham; 03.02.2018

Czarnovia - LKS Pustków 3-0

• autor: adm, 2018-04-22 11:04

Po bramkach Wolaka, Siwuli i Kubisztala pokonujemy w sobotnie popołudnie przy Konarskiego 23 LKS Pustków 3-0 (1-0).

Przewagę w meczu uzyskujemy już od pierwszej minuty. Co chwila kotłuje się pod bramką gości, ale brakuje skuteczności Kubisztalowi, Miazdze, czy też Ziarce, by "otworzyć" wynik. Dopiero w 37. minucie, po rzucie rożnym egzekwowanym przez Miazgę Wolak precyzyjną główką pokonuje bramkarza przyjezdnych. Taki wynik utrzymuje się do przerwy. Po zmianie stron obraz gry nie ulega zmianie, ale na 2-0 podwyższamy dopiero w 73. minucie, kiedy to po faulu na Ziarce ponownie Miazga precyzyjnie dośrodkowuje, a tym razem piłkę w siatce umieszcza Siwula. Wynik ustala dziesięć minut przed końcem Kubisztal, który otrzymuje długą piłkę od Cygana i wygrywa pojedynek sam na sam z goalkeeperem Pustkowa.