Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Gród Będziemyśl - Czarnovia II; 26.03.2016
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Wystartowały rozgrywki Deichmanna 2018

  • autor: adm, 2018-04-08 21:41

W sobotę wystartowała XI. edycja Minimistrzostw Deichmanna 2018. Czarnovię w tym roku na pięknych boiskach w Pustyni reprezentują aż trzy drużyny w kategorii U-9, czyli zawodnicy i zawodniczki urodzeni w latach 2009 i 2010. Występujemy w tych rozgrywkach pod szyldami reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej (WKS), Ghany i Republiki Południowej Afryki (RPA).

Tegoroczną edycję rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Na dziesięć rozegranych w sumie przez nasze drużyny meczy wygraliśmy pięć razy, dwa razy zremisowaliśmy i ponieśliśmy trzy porażki. A bilans bramkowy podopiecznych trenera Wulkowicza to 38-20!

WKS - USA 2-2

WKS - Mołdawia 4-2

WKS - Dania 7-4

Ghana - Polska 10-0!

Ghana - San Marino 0-2

Ghana - Portugalia 0-4

RPA - Austria 3-4

RPA - Belgia 1-1

RPA - Cypr 4-0

RPA - Szwajcaria 7-1!

Na profilu FB krótkie filmiki z bramkami RPA!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [119]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin