Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Błękitni II - Czarnovia II; 08.05.2016
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Regamet Cup 2018 - rocznik 2002

  • autor: adm, 2018-01-20 23:45

Małopolska górą w przedostatniej odsłonie tegorocznego Regamet Cup. W roczniku 2002 w finale spotkały się drużyny z tego właśnie regionu i po zaciętej grze Wolania Wola Rzędzińska pokonała 3-1 Akademię Kolejarz Stróże. Czarnovii na osłodę pozostał dziś tytuł Króla Strzelców Turnieju, który powędrował w ręce Mateusza Krawczyka, zdobywcy 8 bramek.

Galeria zdjęć


regamet-cup-2018-rocznik-2002-6687824.jpg regamet-cup-2018-rocznik-2002-6687825.jpg regamet-cup-2018-rocznik-2002-6687826.jpg

Już początek turnieju pokazał, iż gospodarzom - fakt, że osłabionym z różnych powodów i grającym tylko w 6-osobowym składzie - łatwo nie będzie. W pierwszym meczu "postawił się" nam Igloopol 2003 i po końcowym gwizdku remis 2-2 musimy przyjąć raczej z zadowoleniem. Drugi mecz, to niestety porażka z bardzo dobrze radzącą sobie w sobotę drużyną KS Bielowy/Strzegocice I 1-2. Na koniec grupowych zmagań wygrywamy z TAP-em Tarnów, ale "niestety" tylko 3-1, ponieważ by awansować do pierwszej czwórki potrzebowaliśmy zwycięstwa minimum czterema bramkami... Dalej było "różnie". Najpierw najwyższe zwycięstwo w turnieju z KS Bielowy/Strzegocice II 13-0, a następnie porażka w meczu o miejsce piąte z Junakiem Słocina/Rzeszów w rzutach karnych 0-2 i ostatecznie szósta lokata w końcowej klasyfikacji... Drużyną, która nie zaznała dziś smaku porażki, a co za tym idzie triumfowała w całych rozgrywkach była Wolania Wola Rzędzińska. Po dwóch wygranych i jednym remisie w grupie odprawiła w półfinałach, po emocjonującym meczu Igloopol 2003 3-2, a we finale pokonała wspomnianą już Akademię Kolejarz Stróże 3-1. Tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju powędrował w ręce jej zawodnika Jakuba Kuty, a Najlepszym Bramkarzem został Mikołaj Kalisz z podgrybowskich Stróży.

Wyniki Czarnovii:

Czarnovia - Igloopol 2003 2-2 (bramki: Mateusz Krawczyk x 2)

Czarnovia - KS Bielowy/Strzegocice 1-2 (bramka: Szymon Toczyński)

Czarnovia - TAP Tarnów 3-1 (bramki: Szymon Toczyński x 2, Dawid Knych)

Czarnovia - KS Bielowy/Strzegocice II 13-0 (bramki: Mateusz Krawczyk x 6, Sebastian Szymaszek x 4, Dawid Knych x 3)

Czarnovia - Junak Słocina/Rzeszów 1-1, karne 0-2 (bramka: Sebastian Szymaszek)

Czarnovia: Kacper Skowron, Szymon Toczyński, Filip Cyboran, Mateusz Krawczyk, Sebastian Szymaszek, Dawid Knych.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Wolania Wola Rzędzińska

2. Akademia Kolejarz Stróże

3. KS Bielowy/Strzegocice I

4. Igloopol Dębica 2003

5. Junak Słocina/Rzeszów

6. Czarnovia

7. TAP Tarnów

8. KS Bielowy/Strzegocice II

Wszystkie wyniki turnieju w zakładce "Regamet Cup 2018 - rocznik 2002" w menu po lewej na stronie głównej.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [294]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin