Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarnovia - Radomyślanka; 17.08.2014
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Podsumowanie Regamet Cup 2018

  • autor: adm, 2018-02-03 23:44

VI edycja Regamet Cup za nami... W rozwinięciu kilka zdań podsumowania oraz linki do relacji klubów biorących udział w tym - mającym już niemałą rangę - organizowanym od 2012 roku Turnieju.

W styczniu tego roku, podczas sześciu Turniejów tej VI już edycji Regamet Cup gościliśmy w Czarnej 47 drużyn z 18 klubów! Najwięcej wystawiła ich oczywiście Czarnovia - 8, później AP Piłkarskie Nadzieje Mielec i Wolania Wola Rzędzińska - po 5, UKS Tempo Nienaszów - 4, KS Bielowy/Strzegocice, Akademia Kolejarz Stróże, Westovia Tarnów - po 3, Rzemieślnik Pilzno, Szkółka Piłkarska Straszęcin, Igloopol Dębica, Junak Słocina/Rzeszów, Tarnovia Tarnów - po 2 oraz KS Koszyce Wielkie, LKS Głowaczowa, UKS Orlik Przemyśl, Football Factory Trześń, TAP Tarnów, Stal Mielec - po 1. Wręczyliśmy 64 okazałe puchary i statuetki dla wszystkich drużyn i wyróżniających się zawodników. Rozegrano 121 spotkań, w których padło łącznie 512 bramek, co daje ponad cztery bramki na mecz! Najwięcej padło ich w rozgrywkach rocznika 2009 - 94 (średnia 4,70), następnie w roczniku 2002 - 90 (średnia 4,50), 2010 - 89 (średnia 4,24), 2006 - 85 (średnia 4,25), 2004 - 82 (średnia 4,10) oraz 2007 - 72 (średnia 3,60). Większość klubów gościło u nas po raz czwarty, piąty, a nawet szósty, lecz mieliśmy też zupełnego nowicjusza z dalekiego Przemyśla - UKS Orlik, który postanowił sprawdzić, jak tak wspaniały Turniej robi się w Czarnej i już zapowiedział kolejne wizyty u nas w następnych latach! Cała ta trzy- weekendowa impreza pod patronatem Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy Pana Wiesława Lady odbyła się oczywiście dzięki Firmie Regamet Pana Wacława Tryby, Gminnemu Centrum Kultury i Promocji w Czarnej i jego Dyrektorowi Panu Piotrowi Warżale, naszym niezawodnym jak zawsze Radnym Gminy Czarna - Piotrowi Bałutowi i Grzegorzowi Skublowi, Pizzerii "U Królevica" Pana Krystiana Knycha oraz oddanym członkom Zarządu Czarnovii i rodzicom naszych młodych zawodników, za co w tym miejscu po raz kolejny serdecznie im dziękujemy!

Poniżej linki do relacji z Regamet Cup 2018  na stronach naszych tegorocznych Gości. Zapraszamy do lektury.

Rocznik 2009:

AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

UKS Tempo Nienaszów

Westovia Tarnów

Rocznik 2010:

AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Szkółka Piłkarska Straszęcin

SMS Stal Mielec

Rocznik 2004:

AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

UKS Tempo Nienaszów

Westovia Tarnów

Rocznik 2007:

AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Szkółka Piłkarska Straszęcin

Rocznik 2002:

Junak Słocina/Rzeszów

Rocznik 2006:

UKS Tempo Nienaszów


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [242]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin