Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarnovia II - Borowiec Straszęcin, Puchar Polski; 03.09.2014
Ładowanie...

Logowanie

Aktualności

Regamet Cup 2018 - rocznik 2009

  • autor: adm, 2018-01-07 23:20

Turniejem dla rocznika 2009 zaczęliśmy szóstą już edycję Regamet Cup. Nasze żaki - do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić - po pięknej walce zajęły trzecią pozycję, a Kacper Bugaj, po fenomenalnych interwencjach w serii rzutów karnych walnie do tego się przyczynił, zdobywając tym samym tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6686102.jpg nowa-galeria-6686103.jpg nowa-galeria-6686104.jpg

W meczach grupowych odnieśliśmy komplet zwycięstw, pokonując kolejno Westovię Tarnów 7-1, Wolanię Wola Rzędzińska 1-0 oraz Rzemieślnika Pilzno 5-4. Niestety w półfinale trafiamy na obrońcę tytułu sprzed roku i w ostatecznym rozrachunku zwycięzcę sobotnich rozgrywek Akademię Piłkarską Piłkarskie Nadzieje Mielec i po 14 minutach przegrywamy 0-4. Pozostaje nam walka o najniższy stopień podium, co już powoli staje się tradycją w ostatnich turniejach tego rocznika (Skrzyszów, Dębica). Tutaj czeka na nas żądny rewanżu za grupową porażkę 4-5 Rzemieślnik Pilzno. Mecz zacięty i emocjonujący, trzymający w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego kończy się wynikiem 1-1. A więc karne! Pierwsi strzelają nasi przeciwnicy. Kapitalna interwencja Kacpra Bugaja, który odbija uderzenie Króla Strzelców Turnieju - Oliviera Tomasiewicza i po chwili Filip Wojciechowski pokonując golkipera przeciwników wyprowadza nas na prowadzenie 1-0 po pierwszej serii. Druga seria wygląda identycznie, czyli najpierw parada naszego bramkarza, a później Przemek Mika pewnym strzałem daje nam zwycięstwo w rzutach karnych 2-0! Radości zawodników nie było końca... Na koniec turnieju mecz finałowy, w którym Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec pokonuje faworyta i głównego kandydata do tytułu Tarnovię Tarnów 3-0. Najlepszym Zawodnikiem Turnieju zostaje gracz z Mielca - Emil Ziobroń, a Królem Strzelców z 17 bramkami wspomniany wcześniej zawodnik Rzemieślnika - Olivier Tomasiewicz.

Mecze Czarnovii:

Czarnovia - Westovia Tarnów 7-1

Czarnovia - Wolania Wola Rzędzińska 1-0

Czarnovia - Rzemieślnik Pilzno 5-4

Czarnovia - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec 0-4

Czarnovia - Rzemieślnik Pilzno 1-1, karne 2-0

Czarnovia: Kacper Bugaj (Najlepszy Bramkarz Turnieju), Pękala Szymon, Filip Wojciechowski (2 bramki), Oliwia Kubicka (1 bramka), Kacper Wojciechowski, Miłosz Szymaszek, Przemek Mika, Krystian Tworek (1 bramka), Franio Toczyński, Jan Skubel (10 bramek). Trener - Marek Wulkowicz.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec

2. Tarnovia Tarnów

3. Czarnovia Czarna

4. Rzemieślnik Pilzno

5. UKS Tempo Nienaszów

6. KS Koszyce Wielkie

7. Wolania Wola Rzędzińska

8. Westovia Tarnów

Wszystkie wyniki turnieju w zakładce "Regamet Cup 2018 - rocznik 2009" w menu po lewej na stronie głównej.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [335]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin