QPR - Norwich; 19.11.2016

Porażka na koniec rundy

• autor: adm, 2017-11-12 23:34

Smutne zakończenie rundy jesiennej zgotowali swoim kibicom zawodnicy Czarnovii. Po słabym meczu przegrali na swoim stadionie z drużyną Zasowa/Mokrego 2-4 (1-4). Jedyne dwie bramki dla naszych barw zdobyli Bartosz Bałut i Tomasz Kubicki.

Goście nie mogli sobie chyba wymarzyć lepszego początku spotkania. Po 20 minutach prowadzili z naszą drużyną 4-0! Wychodziło im niemal wszystko, a każde kopnięci piłki w tym czasie w stronę naszej bramki znajdowało drogę do siatki... Gole padały odpowiednio w 3., 6., 11. i na koniec we wspomnianej 20. minucie. Zdobyta chwilę później przez Bartosza Bałuta bramka na 1-4 pozwalała mieć nadzieję, iż zdołamy jeszcze odwrócić losy spotkania, ale na kolejne trafienie, mimo oblężenia momentami bramki przyjezdnych musieliśmy czekać aż do 75. minuty, kiedy to Tomasz Kubicki wykorzystał sytuację sam na sam z Wiąckiem. Nie licząc kilku sytuacji podbramkowych oraz paru zablokowanych ofiarnie uderzeń naszych graczy, było to w sobotę wszystko, na co było stać Czarnovię w meczu z walczącą - jak sami przeciwnicy stwierdzili - o awans drużyną gości.