EuroPilzno 2015 - rocznik 1996

Znowu 2-2...

• autor: adm, 2017-11-05 03:31

Szósty remis w sezonie, piąty zakończony prześladującym nas od początku rozgrywek wynikiem 2-2... Bramki w Podgrodziu dla Czarnovii zdobyli Marcel Olędzki i Kamil Kubisztal.

Żadna inna drużyna z powiatu dębickiego (poza Igloopolem, tyle że w 14 meczach) nie ma na swoim koncie tylu remisów, a już na pewno żadną wynik 2-2 nie polubił tak jak naszą... Nie wiadomo, śmiać się, czy płakać... Żeby było jeszcze ciekawiej, dziś w Podgrodziu obie bramki straciliśmy w kuriozalny sposób. No ale jak nie idzie, to nie idzie... Wracając do meczu, pierwsza połowa - bezbarwna. Dużo kopaniny w środku boiska, którego murawa nie pozwalała na jakieś techniczne fajerwerki. Po zmianie stron, w 58. minucie prostopadłe podanie od Cichowskiego na bramkę zamienił Olędzki. Lecz dosłownie minutę później - przy biernej postawie połowy naszych zawodników - gracz Bodzosa przebiegł z piłką przez pół boiska i podał ją do lepiej ustawionego w polu karnym kolegi, a ten strzałem przy słupku pokonał Cygana. Kwadrans później, po trzeba przyznać, kapitalnym uderzeniu Miazgi z wolnego miejscowi wychodzą na prowadzenie. Nie pozostaje nam w tym momencie nic, tylko rzucić się w pogoń za choćby jednym punktem. Udaje się to w 80. minucie po celnym uderzeniu z rzutu karnego Kubisztala, podyktowanego za rękę obrońcy we własnej szesnastce. Za tydzień ostatni mecz tej dziwnej rundy, na swoim stadionie podejmiemy drużynę Zasowa.