Czarnovia OldBoy's - 16. Tczewski Batalion Saperów; 28.06.2015

Kolejny remis

• autor: adm, 2017-09-18 06:10

Choć przed meczem, patrząc na braki kadrowe bralibyśmy taki wynik "w ciemno", to jednak już po jego zakończeniu pozostaje pewien niedosyt, gdyż było co najmniej kilka sytuacji, by przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, a tymczasem po raz czwarty(!) w sezonie remisujemy 2-2 (1-2) z LKSem Pustków. Bramki dla Czarnovii zdobyli Dominik Ziaja i Kamil Kubisztal.

Po pięciu kolejkach nadal pozostajemy jedną z trzech niepokonanych drużyn w lidze, jednak niestety po raz kolejny wynik remisowy, to dla nas strata dwóch punktów... Przy nieobecności Kubickiego, Augustyna, Trojana i Wolaka trener Kudłacz miał nie lada problem z zestawieniem wyjściowego składu, ale o dziwo to my dyktowaliśmy warunki gry i w przekroju całego meczu mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji, by trzy punkty pojechały do Czarnej. Prowadzenie dał Czarnovii w 30. minucie Dominik Ziaja, który po prostopadłym podaniu ze środka boiska od Olędzkiego znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy i sytuacji tej nie zmarnował. Niestety trzy minuty później zawodnik miejscowych minął na szesnastym metrze kilku naszych graczy i precyzyjnym strzałem przy słupku nie dał szans na obronę Cyganowi. Na domiar złego tuż przed przerwą po dobitce z rzutu wolnego gospodarze wyszli na prowadzenie... Druga połowa - po kilku mocnych słowach w szatni - była już zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Do remisu po jej pięciu minutach doprowadza Kamil Kubisztal, wykorzystując rajd prawą flanką  Łukasza Wadasa młodszego i idealne dogranie na dwunasty metr przed bramkę. Gdyby popularnemu "Mambie" dopisało dziś trochę więcej szczęścia, to zapewne moglibyśmy cieszyć się ze zwycięstwa, a nie kolejnego... remisu. Po dwóch idealnych podaniach za linię obrony od Tryby najpierw w 73. minucie, a później już w doliczonym czasie gry znalazł się on oko w oko z golkiperem miejscowych, lecz zabrakło trochę precyzji, by... ponownie nie zremisować 2-2.