Czarnovia - MKS Kolbuszowa (trampkarz młodszy); 05.05.2015

2-2 po raz trzeci...

• autor: adm, 2017-09-09 21:36

Po raz kolejny nie możemy utrzymać wypracowanej przewagi bramkowej i niestety już po raz trzeci w tym sezonie remisujemy 2-2 (2-0). Obie bramki dla Czarnovii zdobył Michał Tryba.

Do przerwy nasza gra jeszcze jakoś wyglądała. Już w 5. minucie prawą stroną przedarł się Łukasz Wadas młodszy i zacentrował w pole karne, a tam akcję zamykał Michał Tryba i po raz pierwszy pokonał głową bramkarza przyjezdnych. Ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 w 33. minucie, kiedy to ponownie głową sfinalizował wrzutkę Dawida Ziarko. Gdyby chwilę przed przerwą Michał celniej przymierzył, miałby na koncie klasycznego hattricka, a my trzybramkową zaliczkę, której goście mogliby już nie odrobić. A tymczasem na dziesięć minut przed końcem po rzucie rożnym zdobywają kontaktową bramkę, by trzy minuty później cieszyć się już z bramki na 2-2. Obie były autorstwa Kamila Malinowskiego, i obie - podobnie jak trafienia Michała Tryby - zdobyte głową.