Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Dębicka Soccer Superliga 2017
Ładowanie...

Logowanie

Regamet Cup - obsada

OBSADA 2015 i KOŃCOWE KLASYFIKACJE

 

ROCZNIK 2001

ROCZNIK 2002

ROCZNIK 2003

ROCZNIK 2004

MI

EJ

SCE

SOBOTA

3 styczeń 2015

SOBOTA

10 styczeń 2015

NIEDZIELA

4 styczeń 2015

NIEDZIELA

11 styczeń 2015

1

LKS Głowaczowa

Wolania W.Rz.

Tarnovia

Igloopol

2

Tarnovia

SP Straszęcin

Chemik

Wolania W.Rz.

3

Czarnovia I

Igloopol

Igloopol

AP PN Mielec

4

Wolania W.Rz.

Chemik

Tempo Nienaszów

Kolbuszowianka

5

Junak Słocina

Czarnovia I

Czarnovia I

Czarnovia I

6

Czarnovia II

Monis B./S.

LUKS Skrzyszów

Bratek Bratkowice

7

SP Straszęcin

KS Łękawica

Monis B./S.

SP Straszęcin

8

Glinik Gorlice

Czarnovia II

Czarnovia II

Czarnovia II

xxx

xxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxx

 

ROCZNIK 2005

ROCZNIK 2007

JUNIORZY 1996

DZIEWCZYNY

MI

EJ

SCE

SOBOTA

17 styczeń 2015

NIEDZIELA

18 styczeń 2015

SOBOTA

24 styczeń 2015

NIEDZIELA

25 styczeń 2015

1

Igloopol

Igloopol I

Czarnovia

Tuchovia

2

AP PN Mielec

Stal I Mielec

Monis B./S.

UKS Gnojnica D.

3

Czarnovia

Igloopol II

MULKS Pustynia

Tarnovia I

4

Junak Słocina

Ziomki Rzeszów

KS Łękawica

Tempo Nienaszów

5

Czarnovia II

Czarnovia

Radomyślanka R.W.

Tarnovia II

6

Aktiv Pro II Wiśniowa

Stal II Mielec

Victoria Koszyce M.

Czarnovia

7

ASP Wisłoka Dębica

Aktiv Pro Wiśniowa

Pogoria P.W.

LKS Głowaczowa

8

Aktiv Pro I Wiśniowa

KAP BardoMed

Piast Wadowice G.

DAP

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa