Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Kamieniarz - Czarnovia; 28.05.2017
Ładowanie...

Logowanie

Dziewczyny - wyniki

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – DZIEWCZYNY

CZARNA, 25. STYCZEŃ 2015

 

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

TUCHOVIA TUCHÓW - TARNOVIA I 1-0

2

3-4

9.13

LKS GŁOWACZOWA - TARNOVIA II 0-3

3

5-6

9.26

CZARNOVIA - UKS GNOJNICA DOLNA 0-7

4

7-1

9.39

UKS TEMPO NIENASZÓW - TUCHOVIA 0-3

5

2-3

9.52

TARNOVIA I - LKS GŁOWACZOWA 5-0

6

4-5

10.05

TARNOVIA II - CZARNOVIA 2-0

7

6-1

10.18

UKS GNOJNICA D. - TUCHOVIA 1-2

8

7-2

10.31

UKS TEMPO - TARNOVIA I 0-4

9

3-5

10.44

LKS GŁOWACZOWA - CZARNOVIA 0-2

10

4-6

10.57

TARNOVIA II - UKS GNOJNICA D. 0-2

11

1-3

11.10

TUCHOVIA - LKS GŁOWACZOWA 4-0

12

2-5

11.23

TARNOVIA I - CZARNOVIA 3-0

13

7-4

11.36

UKS TEMPO - TARNOVIA II 2-1

14

6-3

11.49

UKS GNOJNICA - LKS GŁOWACZOWA 9-1

15

1-5

12.02

TUCHOVIA - CZARNOVIA 3-0

16

2-4

12.15

TARNOVIA I - TARNOVIA II 2-0

17

7-3

12.28

UKS TEMPO - LKS GŁOWACZOWA 4-0

18

6-2

12.41

UKS GNOJNICA - TARNOVIA I 2-0

19

5-7

12.54

CZARNOVIA - UKS TEMPO 0-4

20

1-4

13.07

TUCHOVIA - TARNOVIA II 3-1

21

6-7

13.20

UKS GNOJNICA - UKS TEMPO 1-0

 

TABELA KOŃCOWA

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

TUCHOVIA TUCHÓW

6

18 16 - 2

2.

UKS GNOJNICA DOLNA

6

15 22 - 3

3.

TARNOVIA I

6

12 14 - 3

4.

UKS TEMPO NIENASZÓW

6

9 10 - 9

5.

TARNOVIA II

6

6 7 - 9

6.

CZARNOVIA

6

3 2 - 19

7.

LKS GŁOWACZOWA

6

0 1 - 27

 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU: KATARZYNA TRYTEK - TARNOVIA I

NAJLEPSZA BRAMKARKA TURNIEJU: GABRIELA PIĄTEK - TUCHOVIA TUCHÓW

KRÓLOWA STRZELCZYŃ TURNIEJU: MAŁGORZATA KOT - UKS GNOJNICA DOLNA - 12 BRAMEK

TUCHOVIA TUCHÓW: PIĄTEK GABRIELA (NAJLEPSZA BRAMKARKA TURNIEJU), GAWRON IZABELA (1 bramka), JELEŃ IZABELA, BUREK MARZENA (6), JAMKA MONIKA, STANUCH PATRYCJA, NOSAL ANNA (4), WANTUCH ANGELIKA (4). TRENER - STAŃCZYK KONRAD.

UKS GNOJNICA DOLNA: RÓG JUSTYNA, KOT KATARZYNA (KRÓLOWA STRZELCZYŃ TURNIEJU, 12 BRAMEK!), PIĘTA EMILIA (1), POSŁUSZNA KAROLINA (2), CZÓŁNO WERONIKA (1), MUCHA ANNA, WOJNAS MARTYNA (4), ZAWIŚLAK KAROLINA (2). TRENER - JASEK PAWEŁ.

TARNOVIA I TARNÓW: WRONA JULIA, HYNEK ALEKSANDRA (3), DERUS AGNIESZKA, ZEGARLICKA ALEKSANDRA (5), PIWOWARCZYK KAROLINA, TRYTEK KATARZYNA (NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU, 5 BRAMEK). TRENERKA - GAJDUR KLAUDIA.

UKS TEMPO NIENASZÓW: MACHOWSKA SYLWIA, KIEŁTYKA AGNIESZKA, BOCHENEK KAROLINA (2), DUBIS WERONIKA (2), WIETECHA KLAUDIA, KULISZ PAULA, GRUSZKA DOMINIKA, ŚWIĄTEK DOMINIKA (1), KULISZ MELANIA, KISIELEWICZ KINGA, MISIOŁEK KATARZYNA, WIETECHA ILONA, KIEŁTYKA AGNIESZKA (5). TRENERZY - KIEŁTYKA AGNIESZKA, STERKOWICZ BOGUSŁAW.

TARNOVIA II TARNÓW: LISOWSKA IZABELA, SAWCZAK KLAUDIA (1), BATOR ALEKSANDRA (1), ŁĄTKA KINGA, KOTAPKA MARTYNA (1), BARTOSZ KAROLINA, DZIOBAK PATRYCJA (4). TRENERKA - GAJDUR KLAUDIA.

CZARNOVIA CZARNA: TWOREK AURELIA, TWOREK ROKSANA, TWOREK GRACJANA, ŁOJEK MARTA (2), CYZOWSKA PATRYCJA, WĄSOWICZ KAJA, PETELA KINGA. TRENER - BIENIASZ DOMINIK.

LKS GŁOWACZOWA: BABIK PATRYCJA, SZATKA ANGELIKA, ŻAROWSKA PATRYCJA, CZAPLA PATRYCJA (1), BIESTEK MAGDALENA, BRUD MAJA, CZERWIEC AMELIA, FUS KATARZYNA, BALASA ZUZANNA, MATERA NATALIA, WSTAWSKA MAGDALENA, SZYDŁOWSKA DOMINIKA. TRENER - KOWALSKI PIOTR.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa