Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Pierwszy trening seniorów; 18.01.2017
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2007 - wyniki

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2007

CZARNA, 18. STYCZEŃ 2015

 

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

IGLOOPOL I -CZARNOVIA

3-1

2

3-4

9.13

AKTIV PRO WIŚNIOWA - STAL II MIELEC

0-5

3

5-6

9.26

IGLOOPOL II - STAL I MIELEC

1-3

4

7-1

9.39

ZIOMKI RZESZÓW - IGLOOPOL I

0-2

5

2-3

9.52

CZARNOVIA - AKTIV PRO

6-0

6

4-5

10.05

STAL II - IGLOOPOL II

0-0

7

6-1

10.18

STAL I - IGLOOPOL I

0-5

8

7-2

10.31

ZIOMKI - CZARNOVIA

1-0

9

3-5

10.44

AKTIV PRO - IGLOOPOL II

0-7

10

4-6

10.57

STAL II - STAL I

1-4

11

1-3

11.10

IGLOOPOL I - AKTIV PRO

13-0

12

2-5

11.23

CZARNOVIA - IGLOOPOL II

0-3

13

7-4

11.36

ZIOMKI - STAL II

1-0

14

6-3

11.49

STAL I - AKTIV PRO

8-0

15

1-5

12.02

IGLOOPOL I - IGLOOPOL II

1-2

16

2-4

12.15

CZARNOVIA - STAL II

4-0

17

7-3

12.28

ZIOMKI - AKTIV PRO

8-0

18

6-2

12.41

STAL I - CZARNOVIA

3-3

19

5-7

12.54

IGLOOPOL II - ZIOMKI

2-0

20

1-4

13.07

IGLOOPOL I - STAL II

6-0

21

6-7

13.20

STAL I - ZIOMKI

5-0

 

TABELA KOŃCOWA

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

IGLOOPOL I

6

15

30-3

2.

STAL I MIELEC

6

13

23-10

3.

IGLOOPOL II

6

13

15-4

4.

ZIOMKI RZESZÓW

6

9

10-9

5.

CZARNOVIA

6

7

13-10

6.

STAL II MIELEC

6

4

6-15

7.

AKTIV PRO WIŚNIOWA

6

0

0-47

BEZPOŚREDNI POJEDYNEK MAJĄCY WPŁYW NA ZAJĘTE 2. MIEJSCE:

STAL I MIELEC - IGLOOPOL II DĘBICA 3-1

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: RADOSŁAW CZERWIEC - IGLOOPOL

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: MAKSYMILIAN LIS - IGLOOPOL

 

IGLOOPOL I DĘBICA: SUJADAK OSKAR, CZERWIEC RADOSŁAW, MADURA MICHAŁ, SUSZ MATEUSZ, CZERNIK WIKTOR, CZERNIK KAROL, CIEBIEŃ BARTEK, LIS MAKSYMILIAN. TRENER - DROBOT PIOTR.

STAL I MIELEC: SIEMBAB WIKTOR, POMYKAŁA JAKUB, BIENIEK WOJCIECH, KASZA KACPER, JUWA DAMIAN, DURAK MIKOŁAJ, DZIEKAN MAKSYMILIAN. TRENER - ĆWIĘKA RAFAŁ.

IGLOOPOL II DĘBICA: KUCHARSKI ALAN, MADEJSKI MARCEL, MAZUR MIKOŁAJ, CZERUŚNIAK BARTEK, KULA BARTEK, MOTYKA KUBA, MADEJ IGOR, WĘGRZYN ANTEK. TRENER - DROBOT PIOTR.

ZIOMKI RZESZÓW: JUCHA SZYMON, CHORZĘPA NIKODEM, KUSIAK MATEUSZ, ŁYSIK KACPER, MALEC JAKUB, PAŚKO WIKTOR, PILCH MATEUSZ, RABIEJ JAN, SIUDAK DAMIAN, SZPALA IGOR. TRENER - BĄBA MICHAŁ.

CZARNOVIA CZARNA: ŁUSZCZ KAROL, SKUBEL JAN, KUBICKI KRYSTIAN, WULKOWICZ OLGA, ZAGÓRSKI WIKTOR, ŚWIERCZEK WIKTOR, GAWIEC DAWID, MINDA BARTŁOMIEJ, KUREK KACPER, ŻOŁĄDŹ KACPER, LABAK JAKUB, SZKODZIŃSKI MIŁOSZ. TRENER - WULKOWICZ MAREK.

STAL II MIELEC: ZIOMEK MIKOŁAJ, REMBOWICZ BARTŁOMIEJ, ZĄBEK MAKSYMILIAN, KREMPA KRZYSZTOF, BEŁZO KRYSTIAN, JAŚKIEWICZ PIOTR. TRENER - ĆWIĘKA RAFAŁ.

AKTIV PRO WIŚNIOWA: WOLAK MARCIN, GORZĄD ADRIAN, KUT KACPER, BĄK BARTOSZ, JAMROGOWICZ MIKOŁAJ, ZIOBRO WIKTORIA, GÓRA HUBERT, TUTAK IGOR, ZĄBIK MIŁOSZ, GRZEBIEŃ BARTŁOMIEJ, WYDRO KAROL, RYCZKOWSKI MICHAŁ, MULARSKI FILIP. TRENERZY - LIPKA HUBERT, TOMASZEWSKI SZYMON.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa