Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia II - LKS Jodłowa; 14.09.2014
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2004 - wyniki

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2004

CZARNA, 11. STYCZEŃ 2015

 

GRUPA A

GRUPA B

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

CZARNOVIA I

CZARNOVIA II

AP PN MOSiR MIELEC

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

IGLOOPOL DĘBICA

AP BRATEK BRATKOWICE

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

SP STRASZĘCIN – CZARNOVIA I

2-3

9.13

A

AP PN MOSiR MIELEC – IGLOOPOL

0-3

9.26

B

KOLBUSZOWIANKA – CZARNOVIA II

4-0

9.39

B

WOLANIA – AP BRATEK

5-0

9.52

A

SP STRASZĘCIN – AP PN MOSiR MIELEC

0-0

10.05

A

CZARNOVIA I – IGLOOPOL

1-1

10.18

B

KOLBUSZOWIANKA – WOLANIA

0-2

10.31

B

CZARNOVIA II – AP BRATEK

0-3

10.44

A

SP STRASZĘCIN – IGLOOPOL

1-7

10.57

A

CZARNOVIA I – AP PN MOSiR MIELEC

0-3

11.10

B

KOLBUSZOWIANKA – AP BRATEK

2-2

11.23

B

CZARNOVIA II – WOLANIA

1-5

11.36

4A3B

SP STRASZĘCIN - AP BRATEK 0-5

11.49

3A4B

CZARNOVIA I - CZARNOVIA II 1-0

12.02

1A2B

IGLOOPOL - KOLBUSZOWIANKA 0-0, k. 3-2

12.15

2A1B

AP PN MOSiR MIELEC - WOLANIA 0-2

12.30

o 7 m.

SP STRASZĘCIN - CZARNOVIA II 2-2, k. 2-0

12.45

o 5 m.

CZARNOVIA I - AP BRATEK 3-1

13.00

o 3 m.

AP PN MOSiR MIELEC - KOLBUSZOWIANKA 0-0, k. 2-1

13.15

FINAŁ

IGLOOPOL - WOLANIA 3-0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU "REGAMET CUP 2015" - ROCZNIK 2004:

1. IGLOOPOL DĘBICA

2. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

3. AP PN MOSiR MIELEC

4. KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

5. CZARNOVIA I CZARNA

6. AP BRATEK BRATKOWICE

7. SP STRASZĘCIN

8. CZARNOVIA II CZARNA

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: MYTYCH PAWEŁ - AP BRATEK (po serii dodatkowych rzutów karnych)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: WAŁASZEK WIKTOR - WOLANIA

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: TRAGARZ JAKUB - IGLOOPOL DĘBICA

IGLOOPOL DĘBICA: ŻYŁA ROBERT, ŚWINIUCH HUBERT, JASZCZ WOJCIECH (1 bramka w Turnieju), BALASA KACPER (3), ZIMA IGOR, TRAGARZ JAKUB (1), CIELAK JAKUB (3), CIEŚLAK JULIAN (6), JESIONKA BARTEK. TRENER - CIELAK ROBERT.

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA: WAŁASZEK WIKTOR (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), ZYCH KRYSTIAN, BUDZIK RAFAŁ, RĘBACZ BARTOSZ (4), CIOCHO ADRIAN, PŁANETA MICHAŁ, RESINIG KACPER, KACZÓWKA KAMIL (5), SIEDLIK KUBA (5), MIKOS DAWID. TRENER - PRENDOTA ŁUKASZ.

AP PN MOSiR MIELEC: SZCZUR KACPER, SZCZUR KONRAD (2), JANKOWSKI MATEUSZ, OLEKSIAK JAKUB, ŻALA JAKUB (1), ŚLEDZIONA PATRYK, STRUGAŁA KACPER, KLAMKA KACPER, BUKOWSKI KACPER, PYZIKIEWICZ KRYSTIAN, KRZYSTYNIAK PIOTR, JUSZYŃSKI DAWID, PIĄTEK SZYON, SOKOŁOWSKI SEWERYN. TRENER - WCISŁO GRZEGORZ.

KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA: FRĄCZ BARTŁOMIEJ, JAGODZIŃSKI SZYMON, SKIBA KRYSTIAN (1), LIPA MATEUSZ, KOMANIECKI ADRIAN, GOŁĄBEK SZYMON, MAZUREK JAKUB, WILK IGOR (1), PARTYKA MATEUSZ, HARCHUT KAROL (2), DRAUS PIOTR (2), FRYSZTAK MATEUSZ. TRENER - JAMRÓZ DANIEL.

CZARNOVIA I CZARNA: SKOWRONEK BARTOSZ, POPROCH KRYSTIAN (2), RZEPKA MATEUSZ (3), KUTRZUBA OLIWIER (3), JOLAK JAKUB, KNYCH PAWEŁ, BRYGOŁA GABRIELE, DYBOWSKA KAROLINA. TRENER - CURYŁO STANISŁAW.

AP BRATEK BRATKOWICE: DWORAK BARTOSZ, MYTYCH PAWEŁ (KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU po dodatkowych rzutach karnych - 6 bramek), OLESZAK SZYMON, ŁYSZCZEK ŁUKASZ (1), WÓJCIK MIŁOSZ (3), BUŁATEK PAWEŁ (1), JĘDRAL MIKOŁAJ. TRENER - HEJNIG KAMIL.

SP STRASZĘCIN: KOWALSKI PATRYK, LIS SŁAWEK, TRELA KACPER, WRONA MATEUSZ, WRONA ŁUKASZ, PIERZCHAŁA MICHAŁ (1), PIERZCHAŁA MARCIN, KRZYSTYNIAK KAROL, STASIAK DARIUSZ, SZYMASZEK JAKUB (1), SPICHA KAMIL (3), KUBIK MATEUSZ, DYGDOŃ JAKUB. TRENER - PYSKATY MATEUSZ.

CZARNOVIA II CZARNA: SMAGACZ DAWID, SZYGUT GABRIELA, TOCZYŃSKA BARBARA, RAK SZYMON, KASPRZYK JAKUB (1), STACHOWICZ JAKUB, POPROCH MATEUSZ, TOMALA HUBERT, CYBORAN SZYMON, MICHOŃ BARTŁOMIEJ, PERLIK WITOLD, WULKOWICZ IGOR (2). TRENER - WULKOWICZ MAREK.

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa