Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Monis; 04.04.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2003 - wyniki

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2003

CZARNA, 4. STYCZEŃ 2015

 

                          


 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

MONIS – CZARNOVIA I

1-3

9.13

A

CHEMIK – TARNOVIA

0-3

9.26

B

IGLOOPOL – CZARNOVIA II

6-0

9.39

B

LUKS SKRZYSZÓW – TEMPO

0-2

9.52

A

MONIS – CHEMIK

0-2

10.05

A

CZARNOVIA I – TARNOVIA

0-6

10.18

B

IGLOOPOL – LUKS SKRZYSZÓW

2-0

10.31

B

CZARNOVIA II – TEMPO

0-4

10.44

A

MONIS – TARNOVIA

0-8

10.57

A

CZARNOVIA I – CHEMIK

0-1

11.10

B

IGLOOPOL – TEMPO

4-1

11.23

B

CZARNOVIA II – LUKS SKRZYSZÓW

1-3

11.36

4A 3B

MONIS - LUKS SKRZYSZÓW 1-4

11.49

3A 4B

CZARNOVIA I - CZARNOVIA II 3-0

12.02

1A 2B

TARNOVIA - TEMPO 3-0

12.15

2A 1B

CHEMIK - IGLOOPOL 2-0

12.30

o 7 m.

MONIS - CZARNOVIA II 3-3, k. 2-1

12.45

o 5 m.

CZARNOVIA I - LUKS SKRZYSZÓW 1-0

13.00

o 3 m.

IGLOOPOL - TEMPO 4-0

13.15

FINAŁ

TARNOVIA - CHEMIK 7-0


KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU "REGAMET CUP 2015" - ROCZNIK 2003:

1. TARNOVIA TARNÓW

2. CHEMIK PUSTKÓW

3. IGLOOPOL DĘBICA

4. TEMPO NIENASZÓW

5. CZARNOVIA I CZARNA

6. LUKS SKRZYSZÓW

7. MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

8. CZARNOVIA II CZARNA

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: KIEROŃSKI GABRIEL - TARNOVIA TARNÓW

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: MANIECKI KRYSTIAN - IGLOOPOL DĘBICA

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: KAPEK PRZEMYSŁAW - TARNOVIA TARNÓW

TARNOVIA TARNÓW: BARYS KAMIL, CZEWCZEK JAKUB (4 bramki), PODOSEK MATEUSZ (1), KIEROŃSKI GABRIEL (KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU - 8 bramek), KAPEK PRZEMYSŁAW (NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU, 5 bramek), BĄCZEK MACIEJ (1), IRLA JAKUB (1), KAFEL BARTŁOMIEJ (7). TRENER - ĆWIK JACEK.

CHEMIK PUSTKÓW: PIETRUCHA MAKSYMILIAN, PIŁAT KAMIL (3), FRANKIEWICZ FILIP, NOWAK BARTOSZ, KLABACHA KORNEL (1), STEFAŃSKI ŁUKASZ (1), GOŁĘBIEWSKI PIOTR. TRENER - NOWAK WALDEMAR.

IGLOOPOL DĘBICA: MANIECKI KRYSTIAN (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), KUCHARSKI KONRAD, ZIOBRO OSKAR (6), SKRZEK FILIP (6), ZIOŁO BARTOSZ (1), SKRZYPEK ADRIAN (1), LASKOWSKI SZYMON (2), LABAK PATRYK, BYSTREK KAROL, CZERWIEC MATEUSZ, ROLAK ALEKSY, ROKITA MATEUSZ. TRENER - ŻAROWSKI DAWID.

TEMPO NIENASZÓW: GIERLASIŃSKI DAWID, GROMKIEWICZ FABIAN, BARAN SEBASTIAN, SUDYKA SZYMON (1), GAJOSKI MICHAŁ, RIEGIER MARCEL (1), PIKUL BARTOSZ, GIERLASIŃSKI MIŁOSZ (3), ROMANEK DOMINIK (2).

CZARNOVIA I CZARNA: WANTUCH JAKUB, SKOWRONEK BARTOSZ, KUTRZUBA OLIWIER (2), KARA SEBASTIAN, CYGAN JAKUB, RZEPKA METEUSZ (2), SZKODZIŃSKI BARTOSZ, KOLAK JAKUB, WAŚKO ADRIAN (3). TRENER - CURYŁO STANISŁAW.

LUKS SKRZYSZÓW: BUDZIK ŁUKASZ, CHWISTEK KAMIL (1), HOIM MATEUSZ, SWADŹBA MATEUSZ (1), BUDZIK MACIEJ (3), MICHOŃ ŁUKASZ (2), OSKWAREK JAN. TRENER - SYSŁO ŁUKASZ.

MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE: CIESIELSKI KACPER (2), SOPRYCH AMADEUSZ, DZIEDZIC KACPER, PROKOP MICHAŁ, PISARCZYK JAKUB, PROKUSKA KAROLINA (3), KASPRZYK KAMIL, JAŁOWIEC KAMIL, DZIEDZIC KAMIL, WIKTOR SZYMON. TRENER - KSIĄŻEK SEBASTIAN.

CZARNOVIA II CZARNA: SMAGACZ DAWID, ŁĄCZAK IGNACY, WAŚKO KAMIL, BRYGOŁA GABRIELE (3), BOREK BARTOSZ, STACHOWICZ JAKUB, KNYCH PAWEŁ (1), WULKOWICZ IGOR, TOCZYŃSKA BARBARA. TRENER - CURYŁO STANISŁAW.

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa