Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Team Cup 2019 - rocznik 2010; 01.05.2019
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2001 - wyniki

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2001

CZARNA, 3. STYCZEŃ 2015

 

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

CZARNOVIA I - SP STRASZĘCIN

1-0

2

3-4

9.13

LKS GŁOWACZOWA - TARNOVIA TARNÓW

1-1

3

5-6

9.26

CZARNOVIA II - WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

1-4

4

7-1

9.39

JUNAK SŁOCINA-RZESZÓW - CZARNOVIA II

2-2

5

2-3

9.52

STRASZĘCIN - GŁOWACZOWA

1-2

6

4-5

10.05

TARNOVIA - CZARNOVIA II

1-0

7

6-1

10.18

WOLANIA - CZARNOVIA

0-1

8

7-2

10.31

JUNAK - STRASZĘCIN

0-4

9

3-5

10.44

GŁOWACZOWA - CZARNOVIA II

2-0

10

4-6

10.57

TARNOVIA - WOLANIA

0-0

11

1-3

11.10

CZARNOVIA - GŁOWACZOWA

1-4

12

2-5

11.23

STRASZĘCIN - CZARNOVIA II

2-3

13

7-4

11.36

JUNAK - TARNOVIA

0-0

14

6-3

11.49

WOLANIA - GŁOWACZOWA

1-0

15

1-5

12.02

CZARNOVIA - CZARNOVIA II

6-1

16

2-4

12.15

STRASZĘCIN - TARNOVIA

0-2

17

7-3

12.28

JUNAK - GŁOWACZOWA

0-1

18

6-2

12.41

WOLANIA - STRASZĘCIN

3-1

19

5-7

12.54

CZARNOVIA II - JUNAK

0-4

20

1-4

13.07

CZARNOVIA - TARNOVIA

0-2

21

6-7

13.20

WOLANIA - JUNAK

1-2

 

TABELA KOŃCOWA

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

LKS GŁOWACZOWA

6

13

10-4

2.

TARNOVIA

6

12

6-1

3.

CZARNOVIA

6

10

11-9

4.

WOLANIA W.RZ.

6

10

9-5

5.

JUNAK SŁOCINA-RZESZÓW

6

8

8-8

6.

CZARNOVIA II

6

3

5-19

7.

SP STRASZĘCIN

6

3

8-11

BEZPOŚREDNI POJEDYNEK MAJĄCY WPŁYW NA ZAJĘTE MIEJSCE:

3. - 4. CZARNOVIA - WOLANIA 1-0

6. - 7. CZARNOVIA II - SP STRASZĘCIN 3-2

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: KAMIL MĘDRYGAŁ - TARNOVIA TARNÓW

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: HUBERT WILK - JUNAK SŁOCINA - RZESZÓW

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: DAWID KRÓL - WOLANIA W.RZ. - 6 BRAMEK

 

1. LKS GŁOWACZOWA: ALBERT MRÓZ, JAKUB NIZIOŁEK, TOMASZ NICOŚ, KAMIL KNYCH (3 BRAMKI), JAKUB WOLAK (2), WIKTOR KOZIARA (4), KACPER KOZIARA, PAWEŁ KOŁODZIEJ (1). TRENER - MICHAŁ SKRZEK.

2. TARNOVIA TARNÓW: JAKUB KORNACKI, KACPER SCHMIDT (1), IGOR WARDZAŁA, JAKUB BUDZIK, REMIGIUSZ TRACZ, PIOTR KRUPA, FILIP KARDAŚ (1), KAMIL MĘDRYGAŁ (2) (MVP TURNIEJU), FRANCIS BIGAS (3). TRENER - ŁUKASZ BARTKOWSKI.

3. CZARNOVIA CZARNA: PRZEMYSŁAW SZOT, JAKUB PETELA, FILIP CHRABĄSZCZ (1), DAWID KNYCH (4), KAMIL BOREK (3), MATEUSZ KRAWCZYK (2), SZYMON (TOCZYŃSKI (1). TRENER - MAREK WULKOWICZ.

4. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA: BARTŁOMIEJ STEC, MICHAŁ KARPOWICZ, PIOTR KIEŁBASA (1), DANIEL KRÓL (6), KAMIL ZIELENKIEWICZ, MAXYMILIAN STARZYK (1), MAXYMILIAN ULANACKI (1). TRENER - MARCIN STEC/WOJCIECH KIEŁBASA.

5. JUNAK SŁOCINA-RZESZÓW: HUBERT WILK (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), MATEUSZ KUŹNIAR (4), PIOTR WĄSACZ (1), RAFAŁ SOBOLEWSKI, ANTONI KUŚPER, ADRIAN SZMIGIEL, (1), KRYSTIAN SZYBISTY, HUBERT PŁODZIEŃ (1), MICHAŁ KRZYWONOS (1), BARTŁOMIEJ WĄSACZ, JAKUB PELCZARSKI. TRENER - MARIUSZ SOBOLEWSKI/ BARTOSZ CYGANIK.

6. CZARNOVIA II CZARNA: KONRAD TOMALA, JAKUB PIĘKOŚ, MICHAŁ SOCHA, FILIP CYBORAN (1), OLIWIER KUTRZUBA, DAWID KARA (2), WOJCIECH TRYBA, GABRIEL CHMIEL (1), KONRAD KUSEK (1). TRENER - MAREK WULKOWICZ.

7. SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN: PATRYK STACHOWICZ, KRYSTIAN CZEKAŃSKI, MICHAŁ MARĆ (4), SEBASTIAN GĄSIOR, DAMIAN STASIAK, MARCIN PASTERNAK, ADRIAN FIJAŁEK (2), PIOTR POPROCH, GRZEGORZ GOŁĘBIOWSKI, MACIEJ FLUDER, TOMASZ GIERMATA (2), MATEUSZ CZEKAŃSKI, MARCIN BIEŃ. TRENER - MATEUSZ PYSKATY.

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa