Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Monis; 04.04.2015
Ładowanie...

Logowanie

Regamet Cup 2004

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2004

CZARNA, 12. STYCZEŃ 2014

 

GRUPA A

GRUPA B

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ

CZARNOVIA I

CZARNOVIA II

KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

TAP TARNÓW

IGLOOPOL DĘBICA

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

SP STRASZĘCIN – CZARNOVIA I

0-3

9.13

A

KKS KOLBUSZOWIANKA – TAP TARNÓW

0-1

9.26

B

FA WOJNICZ – CZARNOVIA II

6-1

9.39

B

WOLANIA – IGLOOPOL

2-2

9.52

A

SP STRASZĘCIN – KKS KOLBUSZOWIANKA

0-3

10.05

A

CZARNOVIA I – TAP TARNÓW

1-2

10.18

B

FA WOJNICZ – WOLANIA

1-2

10.31

B

CZARNOVIA II – IGLOOPOL

0-6

10.44

A

SP STRASZĘCIN – TAP TARNÓW

2-4

10.57

A

CZARNOVIA I – KKS KOLBUSZOWIANKA

2-1

11.10

B

FA WOJNICZ – IGLOOPOL

0-3

11.23

B

CZARNOVIA II – WOLANIA

0-6

11.36

4A 3B

SP STRASZĘCIN - FA WOJNICZ

0-4

11.49

3A 4B

KKS KOLBUSZOWIANKA - CZARNOVIA II

2-1

12.02

1A 2B

TAP TARNÓW - WOLANIA

2-2, k. 3-2

12.15

2A 1B

CZARNOVIA I - IGLOOPOL

0-4

12.30

o 7 m.

SP STRASZĘCIN - CZARNOVIA II

3-0

12.45

o 5 m.

KKS KOLBUSZOWIANKA - FA WOJNICZ

2-2, k. 2-1

13.00

o 3 m.

CZARNOVIA I - WOLANIA

1-1, k. 2-1

13.15

FINAŁ

IGLOOPOL - TAP TARNÓW

3-1

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "REGAMET CUP" - ROCZNIK 2004:

1. IGLOOPOL DĘBICA

2. TAP TARNÓW

3. CZARNOVIA I

4. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

5. KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

6. FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ

7. SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

8. CZARNOVIA II

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: FILIP KRÓLIKOWSKI - IGLOOPOL DĘBICA

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: JAKUB WANTUCH - CZARNOVIA CZARNA

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: KAMIL KACZÓWKA - WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

 

IGLOOPOL DĘBICA: OSTAFIN MICHAŁ, RADECKI ADRIAN, ZIMA IGOR, CIELAK JAKUB, MARĆ JAROSŁAW, WOJTASZEK KACPER, MODELSKI JAKUB, CIEŚLAK JULIAN, KRÓLIKOWSKI FILIP. TRENER - ROBERT CIELAK.

TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA: BRZESKI MATEUSZ, DARA SZYMON, FLOREK JAKUB, FRONK DAWID, HAŁUN DOMINIK, KAWIK KAROL, KLICH PATRYK, KOWALSKI SERGIUSZ, KRAWCZYK MIKOŁAJ, NOWICKI LEONARD, PŁACZEK JAN, STRZELECKI DOMINIK, MISIECKI KACPER. TRENER - BOGUSŁAW KWIEK I MATEUSZ MIŚTAK.

CZARNOVIA I: WANTUCH JAKUB, KUTRZUBA OLIWIER, POPROCH KRYSTIAN, RZEPKA MATEUSZ, KNYCH PAWEŁ, BOREK BARTŁOMIEJ, KOLAK JAKUB, BRYGOŁA GABRIEL, KARA SEBASTIAN. TRENER - STANISŁAW CURYŁO.

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA: STACHOWIAK MICHAŁ, KACZÓWKA KAMIL, REISING KACPER, BUDZIK RAFAŁ, CIĘŻADŁO DAMIAN, RĘBACZ BARTOSZ, WAŁASZEK WIKTOR, PINAS KRYSTIAN. TRENER - ŁUKASZ PRENDOTA.

KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA: PARTYKA MATEUSZ, FRYSZTAK MATEUSZ, POSŁUSZNY TOMASZ, BOJDA JAKUB, KORZĘPA KEWIN, JAGODZIŃSKI SZYMON, KOMANIECKI ADRIAN, LEŚNIOWSKI WIKTOR, SOBIESZCZAŃSKI FILIP, JAKUBIEC BARTOSZ, HARCHUT KAROL, LIPA MATEUSZ. TRENER - DANIEL JAMRÓZ.

FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ: ZAJĄC MARCEL, GAJDUR KACPER, GAJDUR KRYSTIAN, OPIOŁA ADRIAN, OPIOŁA PIOTR, LEŚNIAK JAN, NADOŻNIK PAWEŁ, STOLARZ MATEUSZ. TRENER - ŁUKASZ KUSION.

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN: KOWALSKI PATRYK, LIS SŁAWOMIR, PIERZCHAŁA MARCIN, NOWAK FILIP, TRELA KACPER, WRONA MATEUSZ, WRONA ŁUKASZ, GRZYB GABRIEL, KRZYSTYNIAK KAROL, NIEDBAŁA JAKUB, WALKOWICZ MACIEJ, STASIAK DANIEL. TRENER - MATEUSZ PYSKATY.

CZARNOVIA II: MICHOŃ BARTŁOMIEJ, RAK SZYMON, TOMALA HUBERT, SMAGACZ DAWID, BOREK TOMASZ, KASPRZYK JAKUB, CYBOROŃ SZYMON, WULKOWICZ IGOR, STACHOWICZ JAKUB. TRENER - MAREK WULKOWICZ.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa