Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Kamieniarz - Czarnovia; 28.05.2017
Ładowanie...

Logowanie

Regamet Cup 2003

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2003

CZARNA, 5. STYCZEŃ 2014

 

GRUPA A

GRUPA B

LUKS SKRZYSZÓW

FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ

CZARNOVIA I

CZARNOVIA II

CHEMIK PUSTKÓW

AP PN MOSiR MIELEC

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

TAP TARNÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

LUKS SKRZYSZÓW – CZARNOVIA I

0-3

9.13

A

CHEMIK – WOLANIA

0-1

9.26

B

FA WOJNICZ – CZARNOVIA II

3-0

9.39

B

AP PN MOSiR MIELEC – TAP TARNÓW

1-3

9.52

A

LUKS SKRZYSZÓW – CHEMIK

2-1

10.05

A

CZARNOVIA I – WOLANIA

0-3

10.18

B

FA WOJNICZ – AP PN MOSiR MIELEC

2-3

10.31

B

CZARNOVIA II – TAP TARNÓW

0-9

10.44

A

LUKS SKRZYSZÓW – WOLANIA

0-1

10.57

A

CZARNOVIA I – CHEMIK

0-1

11.10

B

FA WOJNICZ – TAP TARNÓW

0-3

11.23

B

CZARNOVIA II – AP PN MOSiR MIELEC

1-8

11.36

4A 3B

LUKS SKRZYSZÓW - FA WOJNICZ

0-3

11.49

3A 4B

CHEMIK - CZARNOVIA II

5-0

12.02

1A 2B

WOLANIA - AP PN MOSiR MIELEC

1-3

12.15

2A 1B

CZARNOVIA I - TAP TARNÓW

0-5

12.30

o 7 m.

LUKS SKRZYSZÓW - CZARNOVIA II

5-1

12.45

o 5 m.

CHEMIK - FA WOJNICZ

3-1

13.00

o 3 m.

WOLANIA - CZARNOVIA I

3-1

13.15

FINAŁ

TAP TARNÓW - AP PN MOSiR IELEC

0-0,k. 1-0

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ TURNIEJU "REGAMET CUP" - ROCZNIK 2003:

1. TAP TARNÓW

2. AP PN MOSiR MIELEC

3. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

4. CZARNOVIA I

5. CHEMIK PUSTKÓW

6. FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ

7. LUKS SKRZYSZÓW

8. CZARNOVIA II

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: KACPER MIKUŁA - TAP TARNÓW

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: SZYMON DARA - TAP TARNÓW

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: ERYK TURKOT - AP PN MOSiR MIELEC

 

TAP TARNÓW: DARA SZYMON, KUJAWSKI SZYMON, KIJOWSKI MIŁOSZ, KUMOREK MARCIN, MIKUŁA KACPER, KRAWCZYK MIKOŁAJ, HAŁUN DOMINIK, KOWALSKI SERGIUSZ, SURMACZ ŁUKASZ. TRENER - MATEUSZ MIŚTAK.

AKADEMIA PIŁKARSKA "PIŁKARSKIE NADZIEJE" MOSiR MIELEC: CHMURA KUBA, SZUMEŁDA RAFAŁ, KOZAK KACPER, TURKOT ERYK, OGIBA ADRIAN, MARKOWSKI MATEUSZ, SZTUKA DAWID, PSZENICZNY KAROL, KUBICKI KACPER, KUBICKI ERYK, KUSEK KACPER. TRENER - PAWEŁ MROZIK

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA: DUDA FILIP, KACZÓWKA KAMIL, RĘBACZ BARTOSZ, BROŻEK ALEKSANDER, SMOŁA KUBA, MRUK KAMIL, BUCZAK IGOR, WAŁUSZEKJ WIKTOR, BUDZIK RAFAŁ. TRENER - ŁUKASZ PRENDOTA.

CZARNOVIA I: WANTUCH JAKUB, POPROCH KRYSTIAN, KNYCH PAWEŁ, KUTRZUBA OLIWIER, WAŚKO ADRIAN, SZKODZIŃSKI BARTOSZ, RZEPKA MATEUSZ, KARA SEBASTIAN, KOLAK JAKUB, LABAK PATRYK. TRENER - STANISŁAW CURYŁO.

CHEMIK PUSTKÓW: MACIUBA MICHAŁ, PIŁAT KAMIL, KUCHARSKI BARTŁOMIEJ, NOWAK BARTOSZ, GOŁĘBIEWSKI PIOTR, ZIELIŃSKI PATRYK, PIETRUCHA MAKSYMILIAN. TRENER - WALDEMAR NOWAK.

FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ: ZAJĄC MARCEL, GAJDUR KACPER, STOLARZ MATEUSZ, LEŚNIAK JAN, BATELT JAKUB, ŚMISTEK WOJCIECH, JANAS MIKOŁAJ. TRENER - ŁUKASZ KUSION.

LUKS SKRZYSZÓW: BURAS JAKUB, CHWISTEK KAMIL, SWADŹBA JAKUB, SZAWICA KACPER, SIEDLIK PATRYK, OSKWAREK JAN, BUDZIK MACIEJ. TRENER - PAWEŁ ŻABA.

CZARNOVIA II: WAŚKO KAMIL, KOLAK MICHAŁ, DUROŁEK DANIEL, RAK SZYMON, LIPIŃSKI SZYMON, WULKOWICZ IGOR, BRYGOŁA GABRIEL, SMAGACZ DAWID, ŁĄCZKA IGNACY, BOREK BARTŁOMIEJ, KIZIOR JAKUB, BOREK TOMASZ. TRENER - STANISŁAW CURYŁO.

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa