Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Skrzyszów Cup r. 2009; 12.11.2017
Ładowanie...

Logowanie

Regamet Cup 2002

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2002

CZARNA, 11. STYCZEŃ 2014

TURNIEJ A

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

8.00

CZARNOVIA – SP STRASZĘCIN

3-0

2

3-4

8.15

CHEMIK PUSTKÓW – LUKS SKRZYSZÓW

1-1

3

5-6

8.30

GRUNWALD BUDZIWÓJ – AP PN MOSiR MIELEC

2-2

4

1-4

8.45

CZARNOVIA – LUKS

2-1

5

2-6

9.00

SP STRASZĘCIN – AP PN MOSiR MIELEC

3-0

6

3-5

9.15

CHEMIK – GRUNWALD

1-4

7

1-6

9.30

CZARNOVIA – AP PN MOSiR MIELEC

4-0

8

4-5

9.45

LUKS – GRUNWALD

0-1

9

2-3

10.00

SP STRASZĘCIN – CHEMIK

3-2

10

1-5

10.15

CZARNOVIA – GRUNWALD

4-2

11

6-3

10.30

AP PN MOSiR MIELEC – CHEMIK

1-0

12

4-2

10.45

LUKS – SP STRASZĘCIN

2-3

13

1-3

11.00

CZARNOVIA – CHEMIK

2-0

14

5-2

11.15

GRUNWALD – SP STRASZĘCIN

0-1

15

6-4

11.30

AP PN MOSiR MIELEC – LUKS

5-0

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

CZARNOVIA

5

15

15-3

2.

SP STRASZĘCIN

5

12

10-7

3.

GRUNWALD BUDZIWÓJ

5

7

6-11

4.

AP PN MOSiR MIELEC

5

7

3-9

5.

CHEMIK PUSTKÓW

5

1

4-11

6.

LUKS SKRZYSZÓW

5

1

4-12

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: SZYMON TOCZYŃSKI – CZARNOVIA

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: MARCIN ŁUCZYK – SP GRUNWALD BUDZIWÓJ

KRÓL STRZELCÓW: DAWID KNYCH - CZARNOVIA

 

CZARNOVIA: SZOT PRZEMYSŁAW, BOREK KAMIL, TOCZYŃSKI SZYMON, KNYCH DAWID, KRAWCZYK MATEUSZ, KUSEK KONRAD, CYBORAN FILIP, WRZOS FILIP, SOCHA MICHAŁ, TRYBA WOJCIECH. TRENER – MAREK WULKOWICZ.

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN: GIERMATA TOMASZ, FIJAŁEK ADRIAN, CZEKAŃSKI MATEUSZ, SZLACHTA DANIEL, SZYMASZEK MICHAŁ, BIEŃ MARCIN, POPROCH PIOTR, GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZ, PASTERNAK MARCIN. TRENER – MATEUSZ PYSKATY.

GRUNWALD BUDZIWÓJ: ŁUCZYK MARCIN, BĄK KACPER, HOSZKO KRYSTIAN, JURKIEWICZ KRZYSZTOF, HOSZKO DAMIAN, JAWORSKI REMIGIUSZ, SKOCZYLAS NIKODEM, JUREK MATEUSZ, KRUPA DAWID, KYCIŃSKI GABRIEL, SIENKIEL ERNEST, BOMBA KACPER. TRENER – MACIEJ RUSIN.

AKADEMIA PIŁKARSKA PIŁKARSKIE NADZIEJE MOSiR MIELEC: DOBOSZ SEBASTIAN, JAWOREK WOJCIECH, CISŁO ALBERT, SZTUKA DAWID, MARKOWSKI MATEUSZ, KUPIEC TOMASZ, LOLO ADAM, MACHNIK MATEUSZ, CZUCHRA KACPER, MAZUR PAWEŁ. TRENER – JACEK CYGANOWSKI.

CHEMIK PUSTKÓW: ANDREASIK RAFAŁ, GWÓŹDŹ DAWID, LASEK SZYMON, FRYZ DAWID, PACHOŁ MARIUSZ, BARSZCZ FILIP, ZIELIŃSKI PATRYK, SZYFNER BARTŁOMIEJ, NOWAK BARTOSZ, CUKLA PAWEŁ. TRENER – WALDEMAR NOWAK.

LUKS SKRZYSZÓW: STAŃCZYK RAFAŁ, BORUCH KACPER, RESZCZYŃSKI JAKUB, SIEDLIK SEBASTIAN, SIEDLIK PATRYK, CHWISTEK MATEUSZ, CHWISTEK KAMIL. TRENER – ŁUKASZ SYSŁO.

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2002

CZARNA, 11. STYCZEŃ 2014

TURNIEJ B

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

13.00

CZARNOVIA – FA WOJNICZ

0-1

2

3-4

13.15

RZEMIEŚLNIK PILZNO – POGORIA POGÓRSKA WOLA

5-0

3

5-6

13.30

TAP TARNÓW – MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

3-0

4

1-4

13.45

CZARNOVIA – POGORIA

1-1

5

2-6

14.00

FA WOJNICZ – MONIS

0-1

6

3-5

14.15

RZEMIEŚLNIK – TAP TARNÓW

1-2

7

1-6

14.30

CZARNOVIA – MONIS

1-1

8

4-5

14.45

POGORIA – TAP TARNÓW

0-3

9

2-3

15.00

FA WOJNICZ – RZEMIEŚLNIK

3-0

10

1-5

15.15

CZARNOVIA – TAP TARNÓW

0-2

11

6-3

15.30

MONIS – RZEMIEŚLNIK

1-2

12

4-2

15.45

POGORIA – FA WOJNICZ

0-2

13

1-3

16.00

CZARNOVIA – RZEMIEŚLNIK

0-0

14

5-2

16.15

TAP TARNÓW – FA WOJNICZ

0-1

15

6-4

16.30

MONIS – POGORIA

1-1

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

FA WOJNICZ

5

12

7-1

2.

TAP TARNÓW

5

12

10-2

3.

RZEMIEŚLNIK

5

7

8-6

4.

MONIS

5

5

4-7

5.

CZARNOVIA II

5

3

2-5

6.

POGORIA

5

2

2-12

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: BRUNO SULOWSKI – TAP TARNÓW

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: MATEUS UCHWAT – FA WOJNICZ

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU (PO KONKURSKIE RZUTÓW KARNYCH): PATRYK PIETRUSZK – RZEMIEŚLNIK PILZNO

 

FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ: CHUDOBA ERYK, GAJDUR FILIP, GAJDUR KACPER, WĘGRZYN DAWID, MIGDAŁ KACPER, SUMARA DAWID, UCHWAT MATEUSZ, KOZDRÓJ FILIP. TRENER – ŁUKASZ KUSION.

TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA: JAKUBOWSKI JAN, DARA SZYMON, BILIŃSKI DAWID, BRZOZOWSKI JAKUB, KUBIŚ IGOR, SABAT SZCZEPAN, SULOWSKI BRUNO, WRONA JAKUB, KIJOWSKI MIŁOSZ, KUJAWSKI SZYMON, KUMOREK MARCIN, MIKUŁA KACPER, SURMACZ ŁUKASZ, TYBOROWICZ KACPER. TRENER – BOGUSŁA KWIEK I MATEUSZ MIŚTAK.

RZEMIEŚLNIK PILZNO: MIGAŁA DAWID, SMOLEŃ JAKUB, KĘDZIOR SEWERYN, CHMURA MIŁOSZ, BRYG PATRYK, PIETRUSZKA PATRYK, PĘKALA KACPER, AUGUSTYN JAKUB, GLIWA KRYSTIAN, RYNKAR MIŁOSZ, TOMASIK KONRAD, FALARZ MARIUSZ. TRENER – DANIEL POPIELA.

MONIS BIELOWY STRZEGOCICE: PISARCZYK JAKUB, CIESIELSKI KACPER, PROKUSKA KAROLINA, JAŁOWIEC JAKUB, ŚWIĄTEK ŁUKASZ, SOPRYCH AMADEUSZ, GŁAZ TOMASZ, SZOT SZYMON, DZIEDZIC MIKOŁAJ, PROKOP JAKUB. TRENER – SEBASTIAN KSIĄŻEK.

CZARNOVIA II: LABAK PATRYK, WAŚKO ADRIAN, PĘKALA MICHAŁ, KARA DAWID, WAŚKO KAMIL, CHMIEL GABRIEL, WARŻAŁA SZYMON, KOLAK MICHAŁ. TRENER – MAREK WULKOWICZ.

POGORIA POGÓRSKA WOLA: BARNAŚ FILIP, CZERNIA KACPER, KUPIEC FILIP, SZTORC PATRYK, WOLSKI DAWID, CIEŚLA DARIUSZ, SZAFRANIEC FILIP, ZAUCHA DAWID, PĘKALA MARCIN. TRENER – ADAM ZIAJA.

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa